DSİ yöneticilerinden Tirebolu’ya ziyaret… - GÜNDEM | Tirebolu Ekspress Haber

DSİ yöneticilerinden Tirebolu’ya ziyaret…


DSİ 22. Bölge Müdürlüğü yöneticileri, Tirebolu Belediye Başkanı Karapıçak’ı makamında ziyaret ederek, ilçede yapılan çalışmalar hakkında istişarelerde bulundular…

DSİ 22. Bölge Müdürlüğü yöneticileri, Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karapıçak’ı ziyaret ederek, ilçede yapılmakta olan çalışmalar hakkında istişarelerde bulundular.

Beraberinde Bölge Müdür Yardımcısı Kağan Şan ve Giresun Şube Müdürü Oğuz Şükrü Turan olduğu halde geçen hafta içinde Tirebolu’ya gelen DSİ 22. Bölge Müdürü Oğuz Kasap, Belediye Başkanı Karapıçak’ı makamında ziyaret ederek, ilçede yapılan ve yapılacak olan çalışmalarla ilgili görüş alış-verişi yaptı. DSİ Bölge Müdürü Kasap, kurum tarafından Tirebolu’da gerçekleştirilen çalışmalarda Belediye Başkanı Karapıçak’a her türlü desteğin verileceğini belirtirken; başkan Karapıçak’da nazik ziyaretlerinden dolayı başta DSİ 22. Bölge Müdürü olmak üzere diğer yöneticilere teşekkür etti. Bilindiği gibi, DSİ tarafından ilçemizde Harşıt Vadisi’nde ıslah ve çevre düzenleme çalışmaları gerçekleştiriliyor. Tirebolu’ya ziyaretin amacı da bu çalışmaları kapsıyor.