Son Dakika

Şubat 27 2024 | Salı
YAŞAM

Dumlupınarlı öğrencilerden anlamlı ziyaret…

Tirebolu Dumlupınar İlkokulu öğrencileri, Giresun Huzurevi ve Yaşlılar Bakımevi’ne ziyarette bulunarak, orada kalmakta olan yaşlılara moral ve güç verdiler…

Tirebolu’nun merkez okullarından Dumlupınar İlkokulu öğrencileri, Giresun Huzurevi ve Yaşlılar Bakımevi’ne anlamlı bir ziyarette bulunarak, bu kurumlarda kalan yaşlılara moral kaynağı oldular.

6 Aralık Çarşamba günü öğretmenleri nezaretinde Giresun’a giden Dumlupınarlı minik öğrenciler, “Sevgi ve Saygı Değeri” konusu kapsamında Huzurevi ile Yaşlılar Bakımevi’ne giderek, bu kurumlarda yaşamlarını sürdüren yaşlı amca ve ninelerini ziyaret ettiler. Büyüklere ve düşkünlere karşı nasıl bir sevgi ve saygı gösterilmesi konusunda öğretmenlerinden edindikleri bilgi ve davranışları, ziyaret ettikleri kurumlarda uygulamalı olarak gösteren öğrencileri bağırlarına basan yaşlı anne ve babalar, çocuk sevgisini bir kez daha tatmanın mutluluğunu yaşadılar.

Tirebolu Dumlupınarlı öğrencilerin bu anlamlı ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getiren kurum yöneticileri, söz konusu ziyareti gerçekleştiren okul müdürlüğüne, öğretmenlerine ve özellikle minik öğrencilere teşekkürlerini ilettiler.

Haber hakkında düşünceniz?

İlgili Haberler