Düzköy’de ‘Anneler Günü’ Sürprizi! - GÜNDEM | Tirebolu Ekspress Haber

Düzköy’de ‘Anneler Günü’ Sürprizi!


Tirebolu’ya bağlı Düzköy’de faaliyet gösteren derneğin kadın yöneticisi Sevgi Yılmaz, 10 Mayıs Anneler Günü münasebetiyle, köydeki tüm yaşlı annelere bir buket gül vererek onların gününü kutladı…

Köyde de böyle bir sürpriz kutlama olur mu demeyin. İşte oldu ve hem de 10 Mayıs’tan önce oldu. Bu işin öncülüğünü de genç bir anne olan dernek yöneticisi yaptı. Şimdi haberimizle ilgili detaylara geçiyoruz.

Giresun’un Tirebolu ilçesine bağlı Düzköy’de, 10 Mayıs Anneler Günü erken kutlandı ve adı geçen köyde kurulu olan derneğin kadın yöneticisi Sevgi Yılmaz, köyde bulunan tüm yaşlı anneleri tek tek ziyaret ederek, kendilerine bir demet gül verdi.

Düzköy Köyü Kültür, Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkan Yardımcısı olan Yılmaz, dernekteki arkadaşlarının da desteğiyle Anneler Günü için anlamlı bir jeste imza atarak, köydeki yaşlı annelere üzerinde isimlerinin de yazıldığı çiçek buketi verdi, hem kendi adına ve hem de dernek adına onların mutlu gününü kutlayıp, tüm annelerin gönlüne dokundu. Kendisi de bir anne olan ve köylerinde kurulan dernekte zaman zaman önemli etkinliklere imza atan genç yönetici Yılmaz, 10 Mayıs Anneler Günü dolayısıyla yayınladığı mesajda, köylerindeki ve tüm dünyadaki anneleri yürekten kutladığını ifade ederek, “Tüm annelerin bu mutlu günü kutlu olsun. Bütün annelerin gününü can-ı yürekten kutluyor ve yaşları bizden büyük olan tüm annelerimizin de ellerinden öpüyorum” dedi. Bravo başkan sana, tüm annelerin gönüllerini fethettin. Bu anlamlı  davranışından dolayı biz de seni tebrik ediyor ve senin nezdinde bütün annelerin mutlu gününü gönülden kutluyoruz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir