Son Dakika

Haziran 20 2024 | Perşembe
YAŞAM

Ekiz Ailesinin en acı günü!

Tirebolu Çay Fabrikası eski çalışanlarından Abdurrahman Ekiz, yakalandığı amansız hastalığa yenik düşerek, hayatını kaybetti ve sevenlerini üzdü..!

Tirebolu Yeniköy Mahallesi Derebaşı sakinlerinden Abdurrahman Ekiz (59), yakalandığı amansız hastalığa yenik düşerek, yaşamını yitirdi ve ailesiyle sevenlerini üzüntüye boğdu.

Uzun yıllar Tirebolu Çay Fabrikasında çalıştıktan sonra emekliye ayrılan ve yaklaşık 5 yıl önce yakalandığı kanser hastalığı nedeniyle çeşitli hastanelerde tedavi gören evli ve 3 kız çocuğu babası Abdurrahman Ekiz, son olarak yattığı Tirebolu Devlet Hastanesinden 3 gün önce ailesi tarafından evine götürülmüştü. Derebaşı semtinin sevilen kişilerinden biri olan ve hastanedeki tedavilerine cevap vermeyen Ekiz, 12 Aralık Salı sabahı erken saatlerde evinde son nefesini verdi. Ekiz ailesinin en büyüğü olan ve 6 yıl kadar önce kardeşi Burhan Ekiz’i de kaybeden 3 çocuk babası Abdurrahman EkizOrhan ve Osman Ekiz’in ağabeyleri olup, 3’de kız kardeşi bulunuyor.

Talihsiz işçi Ekiz’in çok kalabalık bir cemaatin katıldığı cenazesinde eşi, kardeşleri ve çocukları taziyeleri kabul ederken, bir hayli üzgündüler. Derebaşı semtindeki evlerinin önünde biriken kalabalık helallik alımından sonra cenaze Yeniköy Camiine getirildi. Ekiz, Öğle Namazının ardından kılınan cenaze namazından sonra Yeniköy Aile Kabristanlığında göz yaşları arasında toprağa verildi.

Tirebolu Ekspres Ailesi olarak merhum kardeşimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz. Mekanı cennet olsun…

Haber hakkında düşünceniz?

İlgili Haberler