Elevli Ailesinin büyük acısı! - YAŞAM | Tirebolu Ekspress Haber

Elevli Ailesinin büyük acısı!


Tirebolu’nun tanınmış esnaflarından eski manifaturacı Ali Elevli (68), bahçede geçirdiği ani kalp krizi sonucu hayatını kaybetti, ailesini ve sevenlerini üzüntüye boğdu..!

Tirebolu Yeniköy Mahallesinin sevilen simalarından olan evli ve 3 çocuk babası Ali Elevli (68), 12 Kasım Pazartesi günü yol çalışmasını izlemek üzere bir arkadaşıyla gittiği Gelibolu mevkiinde merdivenlerden çıkarken, aniden yere yığıldı. Kalp krizi geçirdiği anlaşılan Ali Elevli, hemen hastaneye kaldırıldı. Tirebolu Devlet Hastanesi’nde yapılan tüm müdahalelere rağmen yaşama döndürülemeyen ve yaşamını yitiren sevilen esnaf Elevli’nin acı haberi kısa sürede yayılırken; hastane sevenleriyle dolup taştı.

İlçenin Yeniköy Mahallesinde oturan ve mazbut bir yaşantısı olan talihsiz esnaf Ali Elevli’nin ani ölümü, aileyi ve sevenlerini yasa boğarken; kendisi için 13 Kasım Salı günü Tirebolu’da hazin bir cenaze töreni düzenlendi. Elevli’nin kardeşleri ve çocukları, Yeniköy Mahallesindeki evlerine hücum eden sevenleri tarafından taziye yağmuruna tutulurken; merhumun eşi Fatma Elevli ile çocukları Hakan, Erkan ve Özlem büyük üzüntü içinde gözüktüler. Çok kalabalık bir topluluğun katıldığı cenaze töreninde sevilen esnaf Ali Elevli’yi son yolculuğuna uğurlamaya gelenler de göz yaşı döktü.

Geçirdiği ani kalp krizi sonucu hayata veda eden ve ailesiyle sevenlerini yasa boğan Ali Elevli’nin cenazesi 13 Kasım Salı günü Yeniköy Camiinde Öğle Namazının ardından kılınan namazdan sonra Yeniköy Aile Kabristanlığında gözyaşları arasında toprağa verildi.

Tirebolu’nun eski esnaflarından merhum manifaturacı Muharrem Elevli’nin ikinci büyük oğlu manifaturacı Ali Elevli (68), Gelibolu mevkiindeki bahçelerinde geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybederken; ailesini ve sevenlerini derin üzüntüye boğdu. Merhuma Allah’tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz. Mekanı cennet olsun..!