Emekli Aşçı, Evlenmek İçin Eş Arıyor! - YAŞAM | Tirebolu Ekspress Haber

Emekli Aşçı, Evlenmek İçin Eş Arıyor!


Eşini 10 yıl önce kaybeden Espiyeli emekli aşçı, yalnızlığa son vermek ve sıcak bir yuva kurmak için yaşına uygun dul ve sağlıklı bir bayanla hayatını birleştirmek istiyor…

Espiyeli emekli aşçı İbrahim Akın (80), yalnız yaşamaktan bıktığı için yaşına uygun dul bir bayan arıyor. Eşini 10 yıl önce kaybeden Espiyeli aşçı Akın, yalnızlığa son vermek ve sıcak bir yuva kurmak için 65-70 yaşlarında olan dul bir bayanla hayatını birleştirmek istiyor.

İkisi erkek ve biri kız olmak üzere 3 çocuk babası olan sigorta emeklisi İbrahim Akın, çocukları gurbette olduğu için Espiye’de yalnız başına yaşadığını belirterek, zaman zaman huzurevlerinde hayatını sürdürdüğünü, bundan da rahatsızlık duyduğunu ve bu yüzden sağlığı yerinde olan iyi bir aileye sahip dul bayanla anlaşarak hayatını birleştirmeyi istiyor. 2500 liraya yakın emekli maaşı olduğunu ve tüm ihtiyaçlarını kendisinin karşıladığını söyleyen Espiyeli aşçı İbrahim Akın, sigara içmeyen ve sağlığı yerinde olan normal kiloda bir bayanla evlenmek istediğini kaydederek, “Ben, şu anda Espiye’de oturuyorum, ancak bana talip olacak bayanla istediği yerde kalabilecek durumdayım. Üzerime kayıtlı herhangi bir evim ve bahçem yok. 2500 liraya yakın emekli maaşım var. Bu maaşımla geçiniyorum. Gurbette yaşayan çocuklarım zaman zaman bana el tutuyorlar. Tüm işlerimi kendim yürütüyorum. Yalnızlık artık canıma tak dedi. Eşim öleli 10 yıl oldu. Sağlık durumum Allah’a şükür, gayet iyi. Kendime uygun bir bayanla evlenip sıcak bir yuva kurmak istiyorum” şeklinde ifadeler kullandı ve bu konuda kendisine ulaşmak isteyenlerin (0535) 201 19 81 nolu cep telefonundan irtibat kurabileceklerini bildirdi.

Yalnızlığa çare arayan ve sıcak bir yuva kurmak isteyen İbrahim amcaya hayırlı kısmetler diliyoruz. Yalnızlık hakikaten kötü birşey. Huzurevlerinde kalmayı sevmeyen ve mutlu bir ortamda hayatını sürdürmek isteyen emekli amcamıza bol şanslar dileyip, Allah yardımcısı olsun diyoruz.