Emekli müdür Elevli, kalbine yenik düştü! - YAŞAM | Tirebolu Ekspress Haber

Emekli müdür Elevli, kalbine yenik düştü!


Tirebolulu emekli Tarım Kredi Müdürü Zeki Elevli (65), geçirdiği kalp ameliyatı sonrasında hastanede hayatını kaybederek, sevenlerini üzüntüye boğdu…

Aslen Tirebolulu olup, Bulancak’ta oturan emekli Tarım Kredi Kooperatifi Müdürü Zeki Elevli (65), geçirdiği kalp ameliyatı sonrasında hayata dönemedi ve Giresun’da özel bir hastanede hayatını kaybetti.

Tirebolu’nun Yeniköy Mahallesi sakinlerinden Kemal ve Fehime Elevli’nin en büyük oğulları olan ve yıllarca Tarım Kredi Kooperatiflerinde müdür olarak görev yapan 2 erkek çocuk babası Elevli, son görev yeri olan Bulancak’ta ikamet ediyordu. 2003 yılında emekliye ayrılan ve ailesiyle birlikte Bulancak’ta oturan talihsiz kooperatifçi, 8 Ekim günü evinde geçirdiği kalp krizi sonucu Giresun’da hastaneye kaldırıldı. 9 Ekim’de hastanede kalbinden ameliyat olan Zeki müdür, hastanede yoğun bakım ünitesine alındıktan bir süre sonra yeniden rahatsızlandı ve gece hastanede son nefesini verdi.

Hacer Elevli’nin eşi ve Oğuzhan ile Hasan Elevli’nin biricik babaları Zeki Elevli’nin cenazesi, 10 Ekim Perşembe günü memleketi Tirebolu’ya getirildi. Yeniköy Mahallesi Camiinde düzenlenen cenaze törenine Elevli’nin yakınları ile kalabalık bir cemaat katıldı. Tirebolu Belediye Başkanı Burhan Takır’ın da katıldığı cenazede, Elevli’nin oğulları Oğuzhan ve Hasan, babalarının tabutu başında taziyeleri kabul ederken; annesi Fehime teyzemiz de oğlunun ardından gözyaşı döktü.

Kalbine yenik düşen talihsiz kooperatifçi Zeki Elevli’nin cenazesi, 10 Ekim Perşembe günü Yeniköy Camiinde Öğle Namazının ardından kılınan namazdan sonra  Yeniköy Aile Mezarlığında gözyaşları arasında toprağa verildi. Tirebolu Ekspres Ailesi olarak merhum kardeşimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz. Ruhu şad, mekanı cennet olsun…


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir