Emekli Polis Şen, Belediye Başkanlığına aday oldu! - GÜNDEM | Tirebolu Ekspress Haber

Emekli Polis Şen, Belediye Başkanlığına aday oldu!


Emniyet Teşkilatında uzun yıllar başarıyla görev yapan ve Tireboluluların Ankara’daki evi olarak bilinen emekli polis Fikri Şen, MHP’den Belediye Başkanlığı için yola koyuldu…

Emniyet Teşkilatında uzun yıllar başarıyla görev yapan ve Tireboluluların Ankara’daki evi olarak bilinen emekli istihbaratçı Fikri Şen, MHP’den Tirebolu Belediye Başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

Aslen Gümüşhane ili Kürtün ilçesi Çayırçukur Köyünden olan ve çocukluğundan itibaren ailesiyle Tirebolu’ya yerleşerek Demirci Mahallesinde ikamet eden Şen, 1982 yılında Bilecil-Söğüt Jandarma Alay Komutanlığında askerlik görevine başlayıp, Ankara İl Jandarma Alay Komutanlığında vatani görevini tamamladı. Askerlikten sonra hayalini kurduğu polisliğe müracaat ederek, girdiği sınavları başarıyla geçti ve Konya Akşehir Polis Okulu’na girdi. Bu okulda 6 ay eğitim gördükten sonra Ankara Özel Harekat Daire Başkanlığı’nda katıldığı kursu müteakip dönemin Özel Harekat Daire Başkanı Emin Aslan’ın uhdesindeki ekipte çalışmaya başladı. Daha sonra dönemin Devlet Bakanı hemşerimiz Dr. Burhan Kara’nın yakın koruması olan ve o dönemlerde Ankara’ya yolu düşen Tireboluluların her türlü işine yardımda bulunan Şen, daha sonra İstaibarat Daire Başkanlığı’nda Sabri Uzun ile çalıştı.

Evli ve 4 çocuk babası olan Şen, 03.02.2015 tarihinde polislikten emekli olarak, Ankara’da uluslararası bir firma olan Aras Deniz İnşaat Firması’ında koordinatör olarak çalışmaya başladı. Halen bu görevini sürdüren emekli polis memuru Şen, 2019 Mart ayında yapılacak Yerel Seçimler için MHP’den Tirebolu Belediye Başkanlığı görevine talip olduğunu açıkladı. Belediye Başkanlığına aday adayı olabilmek için MHP İl ve İlçe Başkanlıkları ile Genel Merkeze dilekçesini veren Şen, Tirebolu Ekspres haber portalına yaptığı ilk açıklamada, şu ifadelere yer verdi: “Tirebolu Belediye Başkanlığı için Allah’ın izni ve siz değerli hemşerilerimin de desteğiyle hayırlı bir yola çıkmış bulunuyorum. Sizlere ve ilçeme daha iyi hizmet verebilmek adına, sizler ve çok sevdiğim ilçem için MHP’den Belediye Başkanlığına aday adayıyım. Allah yardımcımız olsun. Tirebolu’ya selam ve sevgilerimi yolluyor ve en kısa zamanda memleketimde sizlerle birlikte olacağımı belirtmek istiyorum.  


Emekli Polis Şen, Belediye Başkanlığına aday oldu!” için bir yorum

  1. Hayırlı olsun, Allah yar ve yardımcınız olsun. Siz kazanırsanız Tirebolu kazanır, halk kazanır. Allah yolunu açık etsin kardeşim…

Yorumlar kapatıldı.