Eski başkan Hanoğlu’da, İYİ Parti’de… - SİYASET | Tirebolu Ekspress Haber

Eski başkan Hanoğlu’da, İYİ Parti’de…


Tirebolu MHP eski İlçe Başkanı ve İl Genel Meclisi Üyesi Hamit Hanoğlu, 16 Ocak 2018 tarihi itibariyle İYİ Parti İlçe Teşkilatına kayıt oldu…

Tirebolu MHP eski İlçe Başkanı ve İl Genel Meclisi Üyesi Hamit Hanoğlu, 16 Ocak 2018 tarihi itibariyle İYİ Parti İlçe Teşkilatına resmi kaydını yaptırdı. Tirebolu siyasetinin duayen isimlerinden Hanoğlu’nun, İYİ Parti İlçe Teşkilatında yer alması, başta İlçe Başkanı Erdinç Bektaş olmak üzere, İYİ Parti’de büyük memnunluk yarattı.

Eski başkanlardan Hanoğlu’nun, İYİ Parti Tirebolu İlçe Teşkilatına katılımından dolayı bir açıklamada bulunan İlçe Başkanı Bektaş, “Partimizin kuruluş aşamasında bize büyük katkıları olan ve ilçemiz siyasetinin duayen isimlerinden Hamit Hanoğlu’nun aramıza katılmış olmasından son derece memnun olduk. Kendisini aramızda görmekten onur duyduğumuz Hamit Hanoğlu ile İYİ Parti çatısı altında Tirebolu’da güzel işlere imza atacağımıza yürekten inanıyoruz” şeklinde değerlendirme yaparken; resmen İYİ Parti’ye katılan Hanoğlu’da, “Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener hanımefendinin yönetimindeki İYİ Parti, hem Türkiye’mize ve hem de Tirebolu’muza iyi gelecektir” dedi.