Eynesil Belediyespor, Metin Aydın’ı Getiriyor! | Tirebolu Ekspress Haber

Eynesil Belediyespor, Metin Aydın’ı Getiriyor!

İlk kez Bölgesel Amatör Ligde mücadele edecek olan Eynesil Belediyespor teknik adam Metin Aydın ile son dakikada bir pürüz çıkmadığı taktirde sözleşme imzalayacak…

Geçen sezon takımı çalıştıran Haluk Dede ile ayrılık yaşanmasının ardından yeni hoca arayışlarına başlayan Eynesil Belediyespor yönetiminin; Giresunspor, Bulancakspor ve Düzcespor gibi takımları profesyonel liglerde çalıştıran ve bir ara Kırgızistan’da da görev yapan tecrübeli teknik adam Metin Aydın ile prensip anlaşmasına vardığı öğrenildi.

Geride bıraktığımız dönemlerde Tireboluspor ve Derelispor’da görev yapan Aydın, son olarak Derelispor’u çalıştırıyordu. Derelispor’da şampiyonluk yaşayan ve geçen sezonu Eynesil Belediyespor’un ardından ikinci biririp play-off oynamayı bekleyen Derelispor’un, liglerin play-off oynanmadan tescil edilmesiyle BAL’a yükselme şansı kalmamıştı. Eynesil Belediyesporlu yöneticiler, tecrübeli teknik adam Metin Aydın ile ilk kez yer alacakları BAL’da iyi şeyler yapacaklarına inanıyorlar.


Eynesil Belediyespor, Metin Aydın’ı Getiriyor!” için bir yorum

  1. Bence en büyük hatayı yapar görelede o kadar futbol bilgisi olan insan varken gidip futbolcu katillerini getirmesinin nedeni ne ki?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir