Ferit Usta, muhtar adayı oldu! - GÜNDEM | Tirebolu Ekspress Haber

Ferit Usta, muhtar adayı oldu!


Tirebolu’nun tanınmış ve sevilen esnaflarından Oto Elektrikçi Ferit Bayrak (39), Körliman Mahallesi Muhtarlığı için kolları sıvadı…

Tirebolu’nun meşhur ve tanınmış ustalarından Oto Elektrikçi Ferit Bayrak (39), uzun yıllardır ikamet etmekte olduğu Körliman Mahallesi’ne muhtar adayı oldu. Bilindiği üzere, ilçenin en büyük mahallelerinden biri olan Körliman’da 6 Haziran’da muhtarlık seçimi yenilenecek olup, söz konusu mahalle için çok sayıda adayın muhtarlığa talip olduğu gözlemlendi.Oturmakta olduğu mahallesine daha çok hizmet etmek ve bazı değerler katmak amacıyla kolları sıvayan genç muhtar adayı Bayrak, sosyal medya üzerinden yaptığı duyurularla plan ve projelerini açıklarken; mahalle halkından da fazlasıyla destek beklediğini ima ediyor. Tirebolu’da Oto Elektrik alanında yaptığı iş ve icraatlarla her zaman bir numara olduğunu gösteren ilçenin tanınmış ve sevilen esnafı Ferit Bayrak’ın, Körliman Mahallesi’nde muhtarlığa aday olması, arkadaşları ve dostları arasında büyük memnunlukla karşılanırken; meşhur ustanın bu işi de başaracağı ifade edildi.

6 Haziran’da Körliman’da yapılacak muhtarlık seçimi için hizmete talip olduğunu söyleyen ve “Ben değil, mahallem kazanacak” sloganıyla yola çıkan Ferit Bayrak, birlik ve beraberlik ruhuyla vatandaşa ve mahalleye en iyi hizmeti getirmeye çalışacağını belirterek, tüm mahalle halkından destek beklediğini sözlerine ekledi. Uzun yıllardır ilçede esnaflık yapan ve aynı zamanda “Alperen Oto Elektrik” işletmesinin sahibi Ferit Bayrak, evli ve 2 çocuk babası olup, yaklaşık 25 yıldır meşhurlaştığı mesleği icra ediyor. Ferit Ustaya, çıktığı kutlu yolda başarılar diliyoruz.