Fotoğraf Yarışmasına, Trabzon’dan Destek! | Tirebolu Ekspress Haber

Fotoğraf Yarışmasına, Trabzon’dan Destek!

Tirebolu’da Yeniköy Mahallesi Muhtarlığı tarafından düzenlenen “Yaşar Kesimoğlu Fotoğraf Yarışması”na, Trabzon Ortahisar Halk Eğitim Merkezi de katıldı…

Giresun’un tarihi ilçelerinden Tirebolu’da düzenlenen Ödüllü Fotoğraf Yarışması’na, bir destek de Trabzon’dan geldi. Trabzon Ortahisar İlçesi Halk Eğitim Merkezi Fotoğraf Grubu, geçtiğimiz hafta sonu Tirebolu’ya gelerek, yarışmaya destek için ilçemizden özel görüntüler aldı.

Tirebolu’da Yeniköy Mahallesi Muhtarı Osman Altay’ın girişimleri sonucu düzenlenen ve büyük ilgi gören Yaşar Kesimoğlu Fotoğraf Yarışması’na katkıda bulunmak amacıyla ilçemize gelen Trabzon Ortahisar Halk Eğitim Merkezi Fotoğraf Grubu mensupları, ilçeden özel kareler alarak, yarışmaya destek olacaklarını bildirdiler. Yarışma Komitesi Başkanı ve Yeniköy Mahallesi Muhtarı Altay, ilçenin ve özellikle Yeniköy Mahallesinin tanıtılmasının amaçlandığı etkinliğin önümüzdeki ay sonuçlanacağını belirterek, yarışmaya ilçe dışından destek olan Trabzon Ortahisar Halk Eğitim Merkezi Fotoğraf Grubu mensuplarına teşekkür ettiğini söyledi.

 

Bilindiği gibi, Tirebolu’da düzenlenen Fotoğraf Yarışması’nda ilk 3’e gireceklere para ödülü verilecek. 1 Ocak’ta başlayan yarışma 1 Nisan’da sona erecek olup, sonuçlar 5 Nisan’da açıklanacak. Yarışmayla ilgili Ödül Töreni 23 Nisan Ulusal Egemenlik Bayramı’nda yapılacak ve aynı gün yarışmaya katılan tüm fotoğraflar düzenlenecek sergide gösterime sunulacak.  


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir