FSM’li Şevval Ünal’a, Validen ödül! | Tirebolu Ekspress Haber

FSM’li Şevval Ünal’a, Validen ödül!

Ticaret İl Müdürlüğü’nce düzenlenen “Tüketici ve Tüketim” konulu Resim Yarışması’nda il birincisi olan Tirebolu F.S.M. Ortaokulu öğrencisi Ünal’a, Giresun Valisi Sarıfakıoğulları ödül verdi…

Ticaret Bakanlığı tarafından yurt çapında orta okullar arasında düzenlenen Resim Yarışması’nda il birincisi seçilen  Tirebolu Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu öğrencisi Şevval Ünal’a, Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları ödül verdi.

2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Ortaokullararası Yarışma Programları kapsamında Ticaret Bakanlığı öncülüğünde tüm illerde düzenlenen “Tüketici ve Tüketim” konulu yarışmada Giresun il birincisi olan Tirebolu FSM Ortaokulu öğrencisi Ünal’ı, 2 Nisan Salı günü makamında kabul eden Vali Sarıfakıoğulları, öğrencimizi tebrik ederek, kendisine tablet bilgisayar hediye etti. Öğrencimize bakanlıktan gelen ve Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan’ın imzasını taşıyan Teşekkür Plaketini de takdim eden Vali Sarıfakıoğulları, katılımcılarla birlikte günün anısına hatıra fotografları çektirdi.  Valilik Makamında gerçekleşen törene Giresun İl Ticaret Müdürü Ali Yıldırım ile İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Tuncer Turan ve Tirebolu FSM İlk/Ortaokulu Müdürü Ahmet Karakoç’da katıldı.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir