Geleceğin gazetecilerine Yerel Medya anlatıldı… | Tirebolu Ekspress Haber

Geleceğin gazetecilerine Yerel Medya anlatıldı…

Giresun Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Bekir Bayram, Tirebolu İletişim Fakültesi’nde Gazetecilik Bölümü öğrencilerinin konuğu oldu…

Giresun Üniversitesi Tirebolu İletişim Fakültesi’nde geleceğin gazetecilerine Yerel Medya anlatıldı. Giresun Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Bekir Bayram, Tirebolu İletişim Fakültesi Dekan Yardımcısı Dr. İsmail Cem Feridunoğlu’nun, Yerel Medya Dersine konuk oldu.

Başkan Bayram, Yerel Medyanın dünü ve bugününü anlattığı programında, fakültenin Gazetecilik Bölümü öğrencileriyle deneyimlerini paylaştı. Tirebolu’da öğrenim gören geleceğin gazetecilerine Giresun Yerel Medyası, gazetecilik mesleğinde kalite olgusu, kendini geliştirmek, diğer iletişim fakültesi mezunlarından farklı olmak, habercilik ve eski gazete basım teknikleri hakkında gözlemlerini aktaran Bayram, gazetecilik mesleğinde yaşadığı, kendine has haber anlatma tekniklerini ve Giresun Yerel Basını’nın yaşadığı sıkıntıları da dile getirerek, onlara bazı nasihat ve tavsiyelerde bulundu. Tirebolu İletişim Fakültesi Dekan Yardımcısı Dr. Feridunoğlu, okulda Yerel Medya Dersine katılan ve deneyimlerini aktaran Giresun Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Bayram’a teşekkürlerini sunarak, günün anısına bir plaket verdi.

Haber: Şahin YİĞİTER  (Tirebolu Ekspress)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir