Son Dakika

Haziran 15 2024 | Cumartesi
YAŞAM

Genç Veteriner, herkesi üzdü!

Tirebolu İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü’nde görev yapan Giresunlu Veteriner Servet İnaç, yakalandığı amansız hastalığa yenik düşerek yaşamını kaybetti…

Tirebolu İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü’nde Veteriner Hekim olarak görev yapan 44 yaşındaki Servet İnaç, yaklaşık 2 yıl önce yakalandığı amansız hastalığa yenik düşerek yaşamını yitirdi ve ailesiyle sevenlerini üzüntüye boğdu.

Aslen Giresunlu olan ve 2006 yılından beri Tirebolu İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü’nde Veteriner Hekim olarak görev yapan İnaç, evli ve 2 kız çocuğu babasıydı. Yaklaşık 2 yıl önce yakalandığı amansız hastalıkla mücadele eden sevilen personel Servet İnaç, geçen hafta sonu görev yeri Tirebolu’da yaşama veda ederken, kurumunu da yasa boğdu. Talihsiz Veteriner Hekim için 18 Ağustos Cuma günü 17 yıldır görev yaptığı Tirebolu İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü binası önünde saat 10’da helallik alımı yapıldı ve Cenaze Namazı kılındı. Tirebolu Kaymakamı Dr. Muhammed Lütfi Kotan ve İlçe Tarım Müdürü İbrahim Gencan ile İlçe Müftüsü Mustafa Aktaş’ın da katıldığı törenden sonra naaşı doğum yeri Giresun’a götürülen genç hekim İnaç, Merkez Sayca Köyünde İkindi Namazını müteakip kılınan namazdan sonra gözyaşları arasında Aile Kabristanlığında toprağa verildi. Genç hekim Servet İnaç’ın beklenmedik ölümü, hem Giresun’da ve hem de Tirebolu’da derin üzüntü yarattı.

 

Haber hakkında düşünceniz?

İlgili Haberler