Genç yaşta kalbine yenik düştü! - YAŞAM | Tirebolu Ekspress Haber

Genç yaşta kalbine yenik düştü!


Yaşamını genç yaşta gittiği İstanbul’da sürdüren Tirebolulu 2 çocuk babası Hasan Murat Elevli (45), geçirdiği kalp krizi sonucu hayata veda ederek, ailesini ve sevenlerini üzdü..!

Tirebolu Yeniköy Mahallesi Gelibolu semtinden eski şoförlerden Temel Elevli’nin oğlu 2 çocuk babası Hasan Murat Elevli (45), İstanbul’da geçirdiği ani kalp krizi sonucu yaşama veda ederek, ailesini ve sevenlerini üzüntüye boğdu.

Gençlik yıllarında Tireboluspor’da futbol oynayan ve yıllar önce gittiği İstanbul’da yaşamını sürdüren evli ve 2 çocuk babası Hasan Murat Elevli (45), 27 Temmuz Cumartesi gecesi evinde geçirdiği kalp krizi sonucu hayatının baharında yaşama veda ederken, geride gözü yaşlı bir eş ve 2 çocuk bıraktı. Merhumun İstanbul’dan getirilen cenazesi 29 Temmuz Pazartesi günü gözyaşları arasında Tirebolu’da toprağa verildi. Genç denebilecek yaşta Hak’ka yürüyen ve ailesini büyük üzüntüye garkeden Hasan Murat Elevli’nin cenazesi, Öğle Namazının ardından Yeniköy Mahallesi Camiinde kılınan namazdan sonra Yeniköy Aile Kabristanlığına defnedildi. Tirebolu Ekspres Ailesi olarak  merhuma Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve yakınlarına da başsağlığı dileriz. Ruhu şad, mekanı cennet olsun..!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir