Giresunlu bisikletçilerden, Tirebolu’ya anlamlı ziyaret! - GÜNDEM | Tirebolu Ekspress Haber

Giresunlu bisikletçilerden, Tirebolu’ya anlamlı ziyaret!


Yeşilgiresun Belediyespor Bisiklet Takımı sporcuları, Tirebolulu 15 Temmuz Demokrasi Şehidi İsmail Kefal’in kabrini ziyaret için 12 Temmuz’da Tirebolu’ya geldiler…

Giresun Yeşilgiresun Belediyespor Bisiklet Takımı sporcuları, 12 Temmuz Perşembe günü Tirebolu’ya gelerek, anlamlı bir ziyaret gerçekleştirdiler. Tirebolu’da, 15 Temmuz Demokrasi Şehidi İsmail Kefal’in Karademir Köyündeki kabrini ziyaret eden Giresunlu bisikletçileri, ilçe girişinde Belediye Başkanı Abdullah Karabıçak karşıladı.

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Haftası Etkinlikleri kapsamında hocaları ve yöneticileri eşliğinde 12 Temmuz Perşembe günü saat 12’de Tirebolu’ya gelen bisikletçiler, Doğal Dükkan’da Belediye Başkanı Karabıçak tarafından ağırlandılar. Giresunlu bisikletçileri anlamlı ziyaretlerinden dolayı kutlayan Başkan Karabıçak, sporculara ve yöneticilerine teşekkür etti. Bisikletçiler, Doğal Dükkan’da bir güzelce ağırlandıktan sonra topluca Karademir Köyüne geçerek, 15 Temmuz Demokrasi Şehidi İsmail Kefal’in mezarına ziyarette bulundular ve mezar başında bol bol dua okudular. Giresunlu bisikletçilerin bu anlamlı ziyareti, ilçede memnunlukla karşılanırken; Tirebolu Belediye Başkanı Karabıçak’da Yeşilgiresun Belediyespor yönetcilerine ve sporcularına minnet duygularını yineleyerek kafileyi Giresun’a uğurladı.