Giresunspor’da Eren güven tazeledi! - SPOR | Tirebolu Ekspress Haber

Giresunspor’da Eren güven tazeledi!


Yeşil-Beyazlı ekipte 18 Haziran’da yapılan genel kurulda 2 ayrı liste seçime girerken; eski başkan Ali Sacit Eren başkanlığındaki grup seçimi kazanan taraf oldu…

Spor Toto 1. Ligde mücadele veren Giresunspor’da 18 Haziran’da kongre yapıldı ve eski başkan Ali Sacit Eren güven tazeledi. İki ayrı listenin yarıştığı genel kurulda 252 üye oy kullandı ve bu oylardan 213’ünü alan Eren’in listesi seçimi kazandı.

Yeşil-Beyazlı kulübün Aksu’daki tesislerinde yapılan genel kurulda geçerli sayılan 250 oydan 213’ünü eski başkan AliSacit Eren’in listesi alırken; diğer aday Harun Cici’nin listesi de 37 oy alabildi. Buna göre, bir kez daha Giresunspor Kulübü Başkanlığına seçilen Eren, yeni sezon için kolları sıvayarak transfer çalışmalarına başladı.

Tirebolu’dan Mehmet Şener’in asil listeye ve Mustafa Kara ile Mehmet Doboğlu’nun yedek listeye girdiği Giresunspor Yönetim Kuruluna aşağıdaki isimler seçildi: İsmail Kurt, Ferhat Karademir, İsmail Demir, F. Ziya Pamukoğlu, Ali Tekbaş, Hasan Yılmaz, İ. Cemal Çabukusta, Sinan Aygün, Mehmet Şener, Sacit Safi, Mehmet Fevzi Usta, M. Ömer Kahraman, Hüseyin Taşkın, Hüseyin İpek ve Abdülselam Çağırıcı. Yeni başkan ve yönetimi tebrik eder, kulübümüze ve Giresun’a hayırlı olmasını diliyoruz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir