GİRMEP’de, Balcıoğlu başkan oldu! - GÜNDEM | Tirebolu Ekspress Haber

GİRMEP’de, Balcıoğlu başkan oldu!


Son iki dönemdir Sadi Toygar’ın başkan olduğu Giresun Medya Platformu’nda bu göreve Tirebolulu hemşerimiz Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavir İbrahim Balcıoğlu getirildi…

Kısa adı GİRMEP olan ve merkezi İstanbul’da bulunan Giresun Medya Platformu’nda, başkanlık el değiştirdi ve Tirebolulu hemşerimiz Mali Müşavir İbrahim Balcıoğlu göreve getirildi. Giresun Medya Platformu’nun genel kurul toplantısı 12 Ocak Pazar günü Okmeydanı’ndaki Şebinkarahisar Yardımlaşma Derneği’nde yapıldı.

Çok sayıda üyenin katıldığı genel kurulda, üyeler hem yeni başkanlarını seçtiler ve hem de bol bol sohbet ettiler. Genel kurulda tek listeyle girilen seçimde GİRMEP Başkan Vekili İbrahim Balcıoğlu, başkanlığa seçilirken; son iki dönemdir platformda başkanlık yapan Sadi Toygar, görevi devretme zamanının geldiğini belirterek, yeni yöneticilere her zaman yardımcı olacağını söyledi. 2007 yılında kurulan ve kurucu başkanlı görevini Ali Şükrü Kara’nın yaptığı Giresun Medya Platformu’nda, son iki dönem başkanlık görevini başarıyla yürüten Sadi Toygar’a, hizmetlerinden dolayı Teşekkür Plaketi verildi. Platformda başkan vekili olarak görev yapan ve son genel kurulda başkanlık görevine getirilen Balcıoğlu, bayrağı eski başkan Toygar’dan teslim aldı ve platformun Giresun adına yaptığı önemli çalışmalara kaldıkları yerden devam edeceklerini bildirdi.

 

Birlik ve beraberlik mesajları ile geçen kahvaltılı genel kurula; eski başkan Sadi Toygar ile birlikte Yahya İpek, İbrahim Balcıoğlu, Şaban Kutlu, Tülay Dolu, Metin Ruşen, Kazım Karaçoban, Adem Tahmaz, Ali Kaplan, Ahmet Gedik, Selim Dolu, İbrahim Cirit, Halil Derya Tekler, Ethem Bakar, Hüseyin Şenel Odacı, Remzi Gömürlü ve Aydın Kömürcü gibi üyeler katıldı. GİRMEP’de yeni başkan Balcıoğlu 5 yıl süreyle görev yapacak. GİRMEP’in yeni başkan ve yöneticilerini kutluyor ve kendilerine başarılar diliyoruz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir