Gölağzı Et Mangal, yine yeniden! | Tirebolu Ekspress Haber

Gölağzı Et Mangal, yine yeniden!

Tirebolu’da baba mesleğini yıllardır başarıyla sürdüren Ali ve Nihat Bayrak kardeşler, 3 yıl önce kiraya verdikleri iş yerine yeniden dönüş yaparak, değişik bir konseptle müşterilerinin hizmetine tekrar başladılar…

Tirebolu’da hayvan besiciliği ve kasaplık konusunda baba mesleğini yıllardır başarıyla sürdüren Ali ve Nihat Bayrak kardeşler, ilçenin Gölağzı mevkiinde 3 yıl önce kiraya verdikleri iş yerine yeniden dönüş yaparak, değişik ve farklı bir konseptle birlikte açtıkları dükkanın başına geçtiler.

Tirebolu’da ve sahil kesiminde “Gölağzı Et Mangal” olarak hayvan ürünlerinin alım ve satımına damga vuran Bayrak kardeşler, yıllardır sürdürdükleri baba mesleğine yeni bir çehre kazandırarak, mülkiyeti kendilerine ait iş yerinde müşterilerine hizmete tekrar başladılar. Yerli ve yabancı yörelerden gelen müşterilerine hayvan ürünlerinin ulaşmasında büyük titizlik gösteren ve bu özellikleriyle de yörede aranan bir marka haline gelen Gölağzı Et Mangal’da, 1 Nisan 2020 tarihinden itibaren yeniden faaliyete geçen Bayrak kardeşler, müşteri memnuniyetinin kendileri için çok önemli olduğunu belirterek, “Biz, babamızdan kalan mesleği yıllardır aksatmadan sürdürüyoruz. Hayvancılık mesleğini devam ettirirken, bazı nedenlerden dolayı dükkanımızı bir süreliğine kiraya vermiştik. Ancak, şimdi yine dükkanımızın başına tekrar döndük ve yeni bir konseptle müşterilerimize hizmete başladık. Gölağzı Et Mangal olarak hizmetimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Bizim için müşteri memnuniyeti ön planda gelir. Biz, tesislerimizde kendi yetiştirdiğimiz ve beslediğimiz hayvanları müşterilerimize sunuyoruz” şeklinde ifadeler kullandılar.

Tirebolu’nun gözde mekanlarından biri haline gelen Gölağzı Et Mangal tesislerinde her türlü hayvan ürünlerinin alım ve satımının yanı sıra kurbanlık ve adaklık hayvanların da müşterilere titizlikle ulaştırılması sağlanıyor. Güzel ve lezzetli et yemek isteyenlerin bir numaralı uğrak yeri olan Gölağzı Et Mangal’da fiyatların da gayet uygun olduğu ve burada müşterilere hizmetin en iyisinin sunulduğu gözlemleniyor.     

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir