Son Dakika

Temmuz 21 2024 | Pazar
GÜNDEM

Gölağzı’ndaki kaza, Tirebolu’yu sarstı!

İlçemiz sınırları içinde gece ve gündüz meydana gelen iki ayrı feci kazada 5 kişi öldü, 4 kişi de yaralandı. Kazalar Espiye’yi ve Tirebolu’yu yasa boğdu…

Son günlerde feci kazalarla gündemden düşmeyen Tirebolu’da, gece ve gündüz meydana gelen iki ayrı kazada 5 kişi hayatını kaybederken, 4 kişi de yaralandı. Kazalar Tirebolu ve Espiye’yi yine yasa boğdu.

Tirebolu’daki ilk kaza 4 Ağustos Pazar gecesi Demirci Mahallesi Doğankent kavşağında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Espiye’de esnaflık yapan Arif Kısacık ile eşi Nurcan Kısacık feci kazada hayatını kaybederken, aynı kazada kimlikleri henüz belirlenemeyen 3 kişi de yaralandı.

Tirebolu’yu yasa boğan ikinci kaza ise 5 Ağustos Pazartesi günü öğle saatlerinden sonra Gölağzı mevkiinde meydana geldi. Öğrenildiğine göre, Tirebolu Alpet çalışanlarından İbrahim Duman’ın; dedesi, babası ve eşinin içinde bulunduğu araç, hastane dönüşü Gölağzı mevkii Güce sapağında yol kenarındaki beton trafik levhasına çarptı. İbrahim Demir’in kullandığı 28 TC 607 plakalı hafif ticari araç, 5 Ağustos Pazartesi günü saat 13.15 sıralarında Gölağzı mevkii Güce sapağında direksiyon hakimiyetini kaybederek, yol kenarındaki beton direğe bindirdi. Feci kazada Alpet müdürü İbrahim Duman’ın dedesi (İbrahim Duman) ile babası (Ali Duman) ve eşi (Nazile Duman) hayatını kaybetti. Araç sürücüsünün de ağır yaralı olduğu kaza, Tirebolu’da büyük üzüntüye yol açarken; Duman ve Tomak Ailelerini yasa boğan olay ilçede şok etkisi yarattı. Feci kaza Günay Grup yöneticisi Ali Günay ve personellerini de perişan ederken; kazayı duyan aile yakınları şoka girdi. Tirebolu’daki kazalarla ilgili inceleme başlatılırken; Duman Ailesinden 3 kişinin hayatını kaybetmesi, ilçede derin üzüntü yarattı. Kazazede ailelere başsağlığı dilerken, Duman ve Tomak Ailesiyle İbrahim Duman kardeşimizin acılarını paylaşmak istiyoruz. Allah sabırlar versin.

Haber hakkında düşünceniz?

İlgili Haberler