Görelespor yeni sezon için start verdi… - SPOR | Tirebolu Ekspress Haber

Görelespor yeni sezon için start verdi…


Bölgesel Amatör Lig temsilcilerimizden Görelespor, 20 Ağustos’a kadar çalışmalarını ilçede sürdürecek ve ondan sonra da ilçe dışında kampa gidecek…

Bölgesel Amatör Lig’de mücadele veren ilimiz temsilcilerinden Görelespor, 2018-2019 sezonu için start vererek çalışmalara başladı. Yeni teknik adam Sait Taş nezaretinde çalışmalara başlayan Görelespor’da  transferin de devam ettiği kaydedildi.

23-24 Eylül’de başlayacak olan lig için hazırlıklara başlayan Yeşil-Beyazlı ekibin, 20 Ağustos’a kadar çalışmalarını ilçede sürdüreceğini bildiren Kulüp Başkanı Ahmet Dede, daha sonraki süreçte belirleyecekleri bir yerde kampa gideceklerini belirterek, “Takımımızın geçmişte yaşadığı olumsuzlukları silip, lige güçlü ve iddialı bir şekilde girmek istiyoruz. Görelespor’a kalıcı bir sistem yerleştirmenin gayreti içindeyiz. Yeni sezon için kadro oluşturma çalışmalarımızı da devam ettirerek, lige taraftarlarımızın memnun olacağı bir ekiple girmek istiyoruz. Hocamız ve çoğu futbolcularımız yeni. Kuracağımız güçlü ekiple Görelespor’u arzu edilen seviyeye getirmenin planlarını yapıyoruz” dedi.