Görelespor’da Teknik Direktör Musa Kuş! - SPOR | Tirebolu Ekspress Haber

Görelespor’da Teknik Direktör Musa Kuş!


Yönetim olarak yeniden yapılanan ve iş adamı Murathan Coşkuner’i başkanlığa getiren Görelespor’da, Adem Şahin’de yardımcı antrenör oldu…

Giresun’u Bölgesel Amatör Ligde temsil eden iki ekibimizden biri olan Görelespor’da, başkan ve yeni Teknik Direktör belli oldu. Göreleli genç iş adamı Murathan Coşkuner Yeşil-Beyazlı kulüpte başkanlığa getirilirken; eski profesyonel futbolculardan Musa Kuş’da Teknik Direktör oldu.

BAL 3’ncü Grupta yer alan Yeşil-Beyazlı temsilcimiz Görelespor, geride kalan sezonda son ana kadar şampiyonluğu kovalamış ve birinciliği Kelkit Belediye Hürriyetspor’a kaptırmıştı. Yeni sezon öncesinde yönetim oluşturma sıkıntısı çeken Görelespor’da, uzun uğraşlar sonucu ilçenin genç iş adamlarından Murathan Coşkuner başkanlığa getirilirken, eski sporculardan H. Avni Resuloğlu’da başkan yardımcısı oldu. Kadro oluşturma konusunda hemen harekete geçen yeni yönetim ilk iş olarak teknik adam sorununu çözüme kavuşturdu ve genç Teknik Direktör Musa Kuş, Görelespor’un başına getirildi. Eski profesyonel futbolculardan Kuş, daha önceki sezonlarda Çanakkale Yeni Çanspor ile Ankara Polatlı Belediyespor’da Teknik Direktörlük yapmış bir isim.

Aslen Karslı olan ve Süper Lig takımlarından Sivasspor’da  kariyer yapan Musa Kuş’un, Görele damadı olduğu ve takımın başına getirildiği ifade edilirken; Yeşil-Beyazlı ekipte yardımcı antrenörlüğe de Adem Şahin’in getirildiği kaydedildi. Görelespor teknik heyete bir de kaleci antrenörü dahil edecek olup, bu konuda bazı isimlerle görüşmelerin devam ettiği bildirildi. Başkan Coşkuner, Görelespor’un yeni sezon için güçlü bir kadro kuracağını ve oyuncu transferlerine de zaman geçirilmeden başlanacağını söyledi.