Görelespor’da Teknik Direktör sorunu çözümlendi… - SPOR | Tirebolu Ekspress Haber

Görelespor’da Teknik Direktör sorunu çözümlendi…


Bölgesel Amatör Lig temsilcilerimizden Görelespor’da Sait Taş göreve getirilirken; Yeşil-Beyazlı kulübe bugüne kadar 5 futbolcu transfer edildi…

Bölgesel Amatör Lig olarak tabir edilen BAL’da mücadele eden temsilcilerimizden Görelespor’da Teknik Direktör sorunu çözüme bağlandı ve birçok takımda şampiyonluklar yaşayan Antalyalı teknik adam Sait Taş göreve getirildi. Yeni sezonda şampiyonluğu hedefleyen Görelespor’da oyuncu transferlerine de başlanırken; Yeşil-Beyazlı yöneticiler bugüne kadar 5 futbolcuyu kadrolarına kattılar.

Görelespor’u 3. Lige taşımak amacıyla yola çıkan Ahmet Dede başkanlığındaki yeni yönetim ve Teknik Direktör Taş, 2018-2019 sezonu için güçlü bir kadro kurmak için kolları sıvadı. Görelesporlu yöneticiler; 1957 Ünye Belediyespor’dan Aytaç Köse, Manavgat Belediyespor’dan Celalettin Topçu, Şile Yıldızspor’dan Aykut Güler, Çorluspor’dan Furkan Kandemir ve Kartal Bulvarspor’dan kaleci Muharrem Yüksel ile anlaştıklarını belirterek, transfere devam edeceklerini ve kamp dönemi öncesinde nihai kadronun belirleneceğini ifade ettiler.

Yeni Teknik Direktör Taş’ın kendilerine vereceği rapor doğrultusunda nokta transferler yapacaklarını bildiren Göreleli yöneticiler, “Amacımız başarılı olmak ve takımımızı taraftarların görmek istediği yer olan 3. Lige taşımaktır. Bu konuda elimizden gelen herşeyi yapacağız ve yeni hocamızla birlikte Görelespor’u bir üst lige taşıyacağız. Bu hedefimize taraftarlarımızla birlikte el ele vererek ulaşacağız” şeklinde görüş ifade ederek, yeni sezon için taraftarlara başarı sözü verdiler.