Görelespor’da yönetim değişti, hedef büyütüldü..! - SPOR | Tirebolu Ekspress Haber

Görelespor’da yönetim değişti, hedef büyütüldü..!


BAL’da mücadele veren ilimiz temsilcilerinden Görelespor’da yapılan olağan kongre sonrasında Kulüp Başkanlığına Ahmet Dede getirildi…

Bölgesel Amatör Ligde mücadele veren ve geride kalan sezonda zor günler geçiren Görelespor’da kongre yapıldı ve bu kongrede yönetim el değiştirdi. Yeşil-Beyazlı ekipte başkanlık görevine Ahmet Dede getirildi.

Yeni yönetimle birlikte hedef büyüten Görelespor’da gözler tekrar 3. Lige çevrilirken; Yeşil-Beyazlı camianın bu hedef doğrultusunda şekilleneceği kaydedildi. Görelespor’da gerçekleşen 18’nci olağan genel kurulda Ahmet Dede başkanlığa getirilirken; Yönetim Kurulu da aşağıdaki isimlerden oluştu: Servet Arslan, Mesut Hızarcıoğlu, Hakan Dede, Emrullah Ekiz, Hasan Ali Gülşen, Hasan Öztürk, Yunus Fevzi Öner, Aşkın Enver Öztürk, Mustafa Öner, Fuat Ergül, Ersin Erener, Semih Aydın, Murathan Coşkuner ve Barış Koç. 15 kişiden oluşan Yönetim Kurulu görev bölümünden sonra hoca ve futbolcu konusunu ele alarak, kadro oluşturma çalışmalarına yön verecek. Yeni yönetim Görelespor’a hayırlı-uğurlu olsun.