Güce kavşağı için beklenen karar çıktı! - GÜNDEM | Tirebolu Ekspress Haber

Güce kavşağı için beklenen karar çıktı!


Tirebolu CHP İl Genel Meclisi üyesi Ömer Cebeci tarafından meclise sunulan, Güce sapağına ışık ve döner kavşak yapılması işi, ilgili komisyonca kabul edildi…

Giresun-Trabzon Karayolu’nun Tirebolu-Espiye arasındaki Gölağzı mevkiinde bulunan Güce Sapağı’na döner kavşak ve sinyalizasyon sistemi kurulması için İl Genel Meclisi Üyesi Ömer Cebeci tarafından yapılan girişimler olumlu sonuç verdi ve söz konusu kavşağa yapılması istenen sinyalizasyon sistemiyle ilgili başvuru, komisyonca kabul edildi.

Tirebolu CHP İl Genel Meclisi Üyesi Cebeci, bir süre önce İl Genel Meclisi’ne sunduğu önergesinde, her yıl çok sayıda trafik kazası meydana gelen Güce Sapağına döner kavşak ve sinyalizasyon sistemi yapılmasını talep etmişti. Söz konusu önergeyi Ağustos ayının ilk haftasında yapılan toplantıda ele alan meclis üyeleri, bu talebi gayet olumlu bularak, ilgili komisyona havale edilmesini sağladılar.

Bu müjdeli haberi sosyal medya üzerinden kamuoyuna duyuran Tirebolulu İl Genel Meclisi Üyesi Cebeci, çalışma arkadaşlarına teşekkür ederek, memnuniyetini dile getirdi. Söz konusu kavşakla ilgili meclise videolu görüntüler sunan ve olayın vahametini dile getiren Cebeci’nin, bu konuda gösterdiği girişimlerin olumlu şekilde sonuçlanması, kamuoyunda takdirle karşılanırken; kendisine sosyal medya üzerinden teşekkür mesajları yağmaya başladı.