Günay Gruptan Tirebolu’ya bir Akaryakıt İstasyonu daha! - GÜNDEM | Tirebolu Ekspress Haber

Günay Gruptan Tirebolu’ya bir Akaryakıt İstasyonu daha!


Tirebolulu genç iş adamlarından Ali Günay, ilçenin Balçıkbelen Mahallesinde ikinci Akaryakıt İstasyonunu da sade bir törenle hizmete açtı…

Tirebolulu genç iş adamlarından Ali Günay, ilçede açtığı Akaryakıt İstasyonu ağına bir ikincisini de ekledi. Tirebol-Doğankent Karayolu’nun 6’ncı kilometresinde Balçıkbelen Mahallesi sınırları içinde Soil Petrol adı altında ilçeye ikinci Akaryakıt İstasyonunu açan Günay Grup, 14 Eylül Cuma günü düzenlenen törenle müşterilerine hizmet vermeye başladı.

Siyam Petrol Şirketi’ne bağlı Tirebolu Soil Petrol İstasyonu’nun 14 Eylül Cuma günü saat 14’te gerçekleşen açılış törenine çok sayıda davetlinin yanı sıra Siyam Petrol Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Beşir Acar ile şirketin yönetim kurulu üyeleriyle, Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karabıçak, Ak Parti İlçe Başkanı Hasan Durmuşkaya, Garnizon Komutanı Hakan Baştürk ve Jandarma Bölük Komutanı Hamdi Yıldız’da katıldı. Balçıkbelen Mahallesinde yaklaşık 3 dönümlük arazi üzerinde kurulan tesiste her türlü akaryakıt ile market ve oto yıkama gibi bölümler de yer alıyor. Tesiste gerçekleşen açılışta horon gösterilerinden sonra davetlilere kokteyl verildi. Belediye Başkanı Karabıçak, açılışta yaptığı konuşmada, tesisin Tirebolu’ya ve yöreye hayırlı-uğurlu olmasını diledi.

Tirebolu’da akaryakıt ve inşaat sektöründe gözde bir marka olan Günay Grup’ta Genel Müdür olarak görev yapan İbrahim Duman, tesisin açılışına katılan davetlilere teşekkür ederek, “Balçıkbelen Mahallesine açtığımız ikinci akaryakıt tesisimiz 24 saat müşterilerimizin hizmetinde olacak. Körliman Mahallesindeki ilk tesisimiz Kar-Pet Petrol ile bağlantılı olarak çalışacağız ve müşterilerimize her iki tesisimizde de en iyi hizmeti vereceğiz. Yeni tesisimizde gerçekleştirdiğimiz açılışımıza katılan tüm davetlilere grubumuz adına sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir