Son Dakika

Haziran 15 2024 | Cumartesi
GÜNDEM

Hakimlerimiz Koçak ve İşleyen terfi ettiler…

Tirebolu Adliyesi’nde görevli hakimlerimizden Emrah Koçak ile Erencan İşleyen, kurumda gösterdikleri başarılı performanslarla bir üst dereceye yükseldiler…

Hakimler ve Savcılar Kurulu (HSK), yurt çapında görevli 3 bin 784 hakim ve savcının terfisini yaptı. 2018 yılı Nisan dönemine ait terfi çalışmalarının tamamlanmasıyla birlikte Giresun ili genelinde 15 hakim ve savcının terfi aldığı açıklandı.

Kurulun internet sitesinde yayınlanan kararında; yurt genelinde 3 bin 784 hakim ve savcıyla ilgili terfi sonuçları açıklandı. Kurulun aldığı karara göre; Giresun Hakimi Yavuz Özcan ile Hasan İshak, Gökçen Hatemoğlu İshak, Erdi Özmen ve Şükriye Canıtez; Şebinkarahisar Hakimi Devrim Yetişken, Tirebolu Hakimi Emrah Koçak ve Erencan İşleyen, Dereli Hakimi Muhammet Poyraz, Alucra Hakimi Zeynep Akın, Bulancak Hakimi İbrahim Aygören, Espiye Hakimi Özge Polat Çokkaş ve Saliha Engin, Görele Hakimi Faik Ceylan ve Nazire Zorbaz bir üst dereceye terfi ettiler.

Öte yandan, Tirebolu Adliyesi’nde görev yapan 2 genç hakimin terfi almaları, kurum camiasında ve ilçemizde memnunluk yaratırken; hakimlerimiz Koçak ve İşleyen’nin Asliye Hukuk Mahkemesi’ne ait davalara baktıkları öğrenildi.

Haber hakkında düşünceniz?

İlgili Haberler