Halk Eğitim’in yıl sonu sergileri devam ediyor! - EĞİTİM | Tirebolu Ekspress Haber

Halk Eğitim’in yıl sonu sergileri devam ediyor!


Tirebolu Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü, bu yılın finalini 6 Haziran’daki Merkez El Sanatları Sergisiyle yine Belediye Düğün Salonunda yapacak…

Tirebolu Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü’nün sene sonu sergileri devam ediyor. Daha önceleri iki ayrı yerde sergi düzenleyen İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü, 28 Mayıs Pazartesi günü Tirebolu Belediyesi Düğün Salonunda Tezhip,Minyatür ve Yağlı Boya yıl sonu sergisini açtı.

Yoğun ilgi gören serginin açılışını Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karapıçak, İlçe Milli Eğitim Müdürü  İbrahim Yılmaz ve AK Parti Tirebolu İlçe Başkanı Hasan Durmuşkaya ve Kurum Müdürü Ömer Hamzaoğlu birlikte gerçekleştirdiler. Giresun İl Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü Ömer Karakalyalı’nın da katıldığı sergiye vatandaşlar da   ilgi gösterdiler.

Üç gün boyunca açık kalan sergi için tüm katılımcılara teşekkür eden HEM Müdürü Hamzaoğlu, Merkez El Sanatları Sergisinin 6 Haziran Çarşamba günü yapılacağını hatırlatarak, “Bu sergimizle yılın finalini yapacağız ve bu dönemki çalışmalarımızı noktalayacağız. Son sergimiz de Belediye Düğün Salonunda yapılacak olup, tüm halkımız bu sergiye davetlidir” dedi.