Son Dakika

Haziran 15 2024 | Cumartesi
GÜNDEMYAŞAM

İletişimcilerden Vefa Örneği!

Tirebolu İletişim Fakültesi’nde öğrenim gören öğrenciler, 6 Şubat 2023 depreminde hayatını kaybeden arkadaşlarını unutmadılar…

Giresun Üniversitesi’ne bağlı Tirebolu İletişim Fakültesi’nde öğrenim gören öğrenciler, 6 Şubat 2023 depreminde vefat eden okul arkadaşları Elif Buse Bozdoğan ve Esmehan Kapan’ı unutmadılar ve okulda düzenledikleri hazin bir programla arkadaşlarını andılar.

Tirebolu İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümü 1. Sınıf öğrencisi Esmehan Kapan ve Gazetecilik Bölümü 1. Sınıf öğrencisi Elif Buse Bozdoğan, tatil için gittikleri memleketlerinde meydana gelen depremde hayatlarını kaybetmişlerdi. İşte bu arkadaşlarını unutmamak için öğrenim gördükleri Tirebolu İletişim Fakültesi’nde anlamlı bir anma programı düzenleyen öğrenciler, 6 Şubat’ın yıldönümü öncesinde büyük bir vefa örneği sergileyerek, deprem şehidi arkadaşlarını andılar. Okulda düzenledikleri anma programına bir hafta boyunca devam edeceklerini bildiren vefalı öğrenciler, “Deprem şehidi arkadaşlarımız Elif Buse ve Esmehan’ı asla unutmayacağız” şeklinde konuşurlarken, bir hayli duygusal anlar da yaşadılar. Tirebolu İletişim Fakültesi öğrencilerinin bu anlamlı jesti, Fakülte Dekanlığı ve okuldaki akademisyenler tarafından da takdirle karşılandı.

Haber hakkında düşünceniz?

İlgili Haberler