İmam-Hatip öğrencisi kaymakam oldu! - GÜNDEM | Tirebolu Ekspress Haber

İmam-Hatip öğrencisi kaymakam oldu!


Tirebolu’da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında İlçe Kaymakamı Yüce’den koltuğu devralan İmam-Hatip Ortaokulu öğrencisi Feyza Bayram, sembolik olarak kaymakamlık yaptı…

Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında 22 Nisan Pazartesi günü Tirebolu Kaymakamlığı görevini sembolik olarak İmam-Hatip Ortaokulu öğrencisi Feyza Bayram devraldı. Beraberinde İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Yılmaz ve İmam-Hatip Ortaokulu Müdürü Nurullah Telli olduğu halde 22 Nisan Pazartesi günü saat 10.30’da İlçe Kaymakamlığını ziyaret eden Feyza Bayram, Kaymakamlık görevini Salih Yüce’den devralarak, sembolik olarak koltuğa oturdu.

Tirebolu Kaymakamı Yüce, makama ziyarete gelen öğrencilerin bayramlarını kutlayarak, kendilerine ileride en güzel makamlarda olmaları temennisinde bulundu. İlçede kısa süre de olsa sembolik olarak Kaymakamlık yapan İmam-Hatip öğrencisi Bayram, Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın kendileri için çok önemli olduğunu dile getirerek, tüm öğrencilerin bayramını tebrik etti.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir