Son Dakika

Aralık 4 2023 | Pazartesi
SAĞLIK

İsmet Kaba, Giresun’da Yılın Doktoru seçildi…

Tirebolu Devlet Hastanesi Dahiliye-İç Hastalıkları Uzmanı Dr. İsmet Kaba’ya ödülü, 14 Mart Tıp Bayramı’nda Ankara’da Sağlık Bakanı Dr. Ahmet Demircan tarafından verildi…

Tirebolu Devlet Hastanesi doktorlarından Dahiliye-İç Hastalıkları Uzmanı İsmet Kaba, Giresun’da Yılın Doktoru seçildi. Uzman Dr. Kaba, Yılın Doktoru ödülünü, 14 Mart Tıp Bayramı kutlamaları kapsamında Ankara’da yapılan törende Sağlık Bakanı Dr. Ahmet Demircan’ın elinden aldı.

14 Mart Tıp Bayramı etkinlikleri kapsamında Giresun Bölgesinde Yılın Doktoru seçilen Kaba, aynı gün Ankara’da gerçekleşen törende ödülünü Sağlık Bakanı Demircan’dan alırken; Kaba daha sonra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından da külliyeye davet edildi.

Tirebolu Devlet Hastanesi’nde yıllardır başarıyla görev yapan ve mesai dışı çalışmalarıyla da herkesin takdirini kazanan Uzman Dr. İsmet Kaba’nın, Giresun Bölgesinde Yılın Doktoru seçilmesi, en çok görev yapmakta olduğu kurum olan Tirebolu Devlet Hastanesi’nde büyük memnunluk yaratırken; hastane Başhekimi Uzman Dr. Kenan Muhtar, tören için Ankara’ya giden Kaba’yı kutlayarak, kendisiyle gurur duyduklarını ifade etti.

Haber hakkında düşünceniz?

İlgili Haberler