İYİ Parti adayı Dr. Erzurum: “Demiryolu olmazsa olmazımızdır” - SİYASET | Tirebolu Ekspress Haber

İYİ Parti adayı Dr. Erzurum: “Demiryolu olmazsa olmazımızdır”


Seçim çalışmalarını aralıksız olarak sürdüren İYİ Parti Giresun Milletvekili birinci sıra adayı Dr. Orhan Erzurum, iktidar partisini eleştirerek, Tirebolululardan destek istedi…

İYİ Parti Giresun Milletvekili adayı Dr. Orhan Erzurum, seçim çalışmalarını hız kesmeden sürdürürken, ilçeleri de gezerek taraflı-tarafsız herkesten destek istiyor. Geçtiğimiz günlerde Tirebolu’ya gelen ve ilçe teşkilatıyla görüştükten sonra esnafları dolaşan Dr. Erzurum, parti olarak demiryolu konusunda kararlı olduklarını belirterek, iktidarın bu konuda oyalama taktiği güttüğünü öne sürdü.

Doğankent ve Tirebolu ziyaretleri sırasında esas ağırlığı demiryolu konusuna veren İYİ Parti birinci sıra adayı Erzurum, iktidar partisinin yıllardır iki ilçeyi oyaladığını ve her seçim döneminde söz verdiğini hatırlatarak, demiryolu hattının başka güzergahlara kaydırıldığını ifade etti ve “Ne yaparsanız yapın, bu demiryolu hattı buradan geçecek. Göreve geldiğimizde ilk işimiz bu olacak. İlçe halkına her seçimde demiryolu vaat edenler, sözlerinin arkasında duramıyorlar. Bizler duracağız ve Torul-Tirebolu Demiryolu Hattını mutlaka hayata geçireceğiz. Çünkü, demiryolu Giresun ve dolayısıyla Doğankent ile Tirebolu’nun olmazsa olmazıdır” dedi.