İYİ Parti Tirebolu Kongresi 28 Şubat’ta! - SİYASET | Tirebolu Ekspress Haber

İYİ Parti Tirebolu Kongresi 28 Şubat’ta!


Mevcut İlçe Başkanı Erdinç Bektaş’ın tekrar aday olduğu İYİ Parti’de Bektaş’a rakip başka bir adayın olmadığı öğrenildi…

İYİ Parti Tirebolu İlçe Teşkilatı’nda ikinci olağan kongrenin 28 Şubat’ta yapılacağı açıklandı. Erdinç Bektaş’ın İlçe Başkanı olduğu Tirebolu Teşkilatı’nda mevcut başkana rakip bir adayın olmadığı kaydedildi.

İYİ Parti Giresun Merkez İlçe Başkanı Abdülkadir Eroğlu, partide bu zamana kadar Keşap, Yağlıdere, Piraziz ve Bulancak gibi ilçelerde kongrelerin yapıldığını belirtirken; Dereli’de 22 Şubat, Doğankent ve Eynesil’de 23 Şubat, Tirebolu’da 28 Şubat, Espiye’de 29 Şubat, Şebinkarahisar’da 1 Mart, Güce’de 7 Mart, Görele ve Çanakçı’da 8 Mart, merkez ilçede 15 Mart, Çamoluk’ta ise 18 Mart’ta kongre yapacaklarını açıkladı.

Öte yandan, Tirebolu İYİ Parti İlçe Başkanı ve yeni kongrenin rakipsiz başkan adayı Erdinç Bektaş, 28 Şubat’ta yapılacak ilçe kongresiyle ilgili olarak çalışmaların devam ettiğini ve yeni yönetimde birkaç değişiklik olacağını bildirdi. İYİ Parti Tirebolu İlçe Kongresi 28 Şubat Cuma günü saat 10’da Belediye Düğün Salonunda yapılacak.