İYİ Partili Erzurum, Tirebolu’da esnafları ziyaret etti… - SİYASET | Tirebolu Ekspress Haber

İYİ Partili Erzurum, Tirebolu’da esnafları ziyaret etti…


Beraberinde İlçe Başkanı Bektaş, il ve ilçe yönetim kurulu üyelerinden oluşan kalabalık bir heyetle Tirebolu’da esnafları dolaşan Erzurum, 24 Haziran seçimleri için destek istedi…

İYİ Parti Kurucular Kurulu Üyesi ve 27. Dönem Milletvekili adayı Dr. Orhan Erzurum, beraberinde kalabalık bir heyetle Tirebolu’da esnafları ziyaret ederek, partilerine destek istedi. Seçim çalışmaları sürecinde Tirebolu’ya bir hayli ağırlık veren ve sık sık ziyaret eden Dr. Erzurum’a, Tirebolu’da İYİ Parti İlçe Başkanı Erdinç Bektaş ile il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri eşlik etti.

13 Haziran Çarşamba günü Tirebolu’da gerçekleştirdiği ziyarete Körliman Mahallesinden başlayan İYİ Parti Milletvekili adayı Erzurum, beraberindekilerle esnafları dolaşıp, onların dert ve dileklerini dinledi. Tirebolulu esnaflardan destek isteyen ve “Artık bir dönem daha kaybetmeye tahammülümüz yok. Halkımız herşeyin farkındadır. Giresun’a ağabey değil, hizmet adamı gereklidir” diyerek, Ak Parti Milletvekili adayı Cemal Öztürk’e gönderme yaptı.

Tirebolu’da zaman zaman sokaktaki vatandaşlarla da kısa süreli sohbet eden İYİ Partili Erzurum, 24 Haziran seçimlerinin önemine vurgu yaparak, “Bu tarih ülkemizin geleceği açısından büyük önem taşıyor. Halkımız 24 Haziran’da, kendisini kandıranlara ve aldatanlara sandıkta en iyi cevabı verecektir. Bundan hiç şüphemiz yok. O yüzden 24 Haziran seçimleri herkes için çok önemli ve değerlidir. Sandığa sahip çıkıp, bu ülkeyi içine düştüğü zulümden hep birlikte kurtaracağız” dedi.