İYİ Partili komutanlardan, Tirebolu’da gövde gösterisi! - SİYASET | Tirebolu Ekspress Haber

İYİ Partili komutanlardan, Tirebolu’da gövde gösterisi!


Kardak Kahramanı emekli Kurmay Albay Ali Türkşen ile Tirebolulu kahraman subayımız emekli Deniz Kurmay Albay Yusuf Afat, 13 Nisan Cuma günü ilçemize gelerek, esnaf ziyareti yaptılar ve kitap imzaladılar…

İYİ Parti Genel İdare Kurulu’nun iki önemli ismi emekli subaylarımızdan Yusuf Afat ve Ali Türkşen, 13 Nisan Cuma günü Tirebolu’ya gelerek, esnaflarla buluştular ve Kitap İmzalama Törenine katıldılar.

Ergenekon mağduru, Kardak Kahramanı ve İYİ Parti Genel İdare Kurulu Üyesi emekli Kurmay Albay Ali Türşen ile Tirebolulu kahraman subayımız emekli Deniz Kurmay Albay ve İYİ Parti Genel İdare Kurulu Üyesi Yusuf Afat, Tirebolu’da İYİ Parti il ve ilçe kurmaylarıyla buluşarak, önce esnafları ziyaret ettiler. İYİ Parti Tirebolu İlçe Başkanı Erdinç Bektaş’ın mihmandarlığında ilçedeki esnafları dolaşan kahraman subaylarımız Afat ve Türkşen, esnafların ve vatandaşların dert ve dileklerini dinleyerek, önümüzdeki yıl yapılacak seçimlerde partilerine destek istediler.

İYİ Partili kurmaylar esnaf ziyaretinden sonra parti binasına giderek, burada yöneticilerle görüşerek, fikir teatisinde bulundular. Tirebolu’da yoğun bir ilgiyle karşılaşan İYİ Partili kurmaylardan Ali Türkşen, okuyucularıyla da buluşarak, “Kardak’ta Kahraman, Hasdal’da Esir” adlı kitabını imzaladı. Tirebolu’da gördükleri ilgiden son derece memnun kaldıklarını bildiren İYİ Partili kurmaylar Afat ve Türkşen, bu ilginin sandıklara da yansımasını isteyerek, “2019’da herşey -İYİ- olacak ve Türkiye’ye -İYİ- gelecek. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın. İYİ Parti olarak gümbür gümbür geliyoruz. Yeni dönemde Türkiye’de olduğu gibi, Giresun’da da Tirebolu’da da Allah’ın izniyle herşey -İYİ- olacak. Ülkemizi aydınlığa hep birlikte çıkaracağız” şeklinde görüş ifade ettiler.