Kaleci M. Akif, baba oldu! - SPOR | Tirebolu Ekspress Haber

Kaleci M. Akif, baba oldu!


Tirebolu’nun yetiştirdiği başarılı file bekçisi Aksaraysporlu Mehmet Akif Önal ile Nur Önal çiftinin nur topu gibi bir erkek çocukları dünyaya geldi…

Tirebolu’nun yetiştirdiği futbolculardan başarılı kaleci Mehmet Akif Önal, baba oldu. M. Akif-Nur Önal çiftinin İstanbul’da nur topu gibi bir erkek evlatları dünyaya geldi.

Giresunspor dahil çeşitli takımlarda forma giyen ve halen Aksarayspor’da oynayan deneyimli eldiven M. Akif Önal Nur Önal çifti, 13 Eylül 2018 tarihinde Pendik Medical Park Hastanesi’nde dünyaya gelen çocukları ile büyük mutluluk yaşadılar. Akif Deniz adını verdikleri oğulları ile babalık-annelik duygusu yaşayan Önal çiftinin mutluluklarına ilk olarak baba Raif Önal ortak oldu. Torununu kucağına alan ve hatıra fotografı çektiren Raif Önal, sosyal medya aracılığı ile verdiği mesajda dede olmanın keyfini yaşadığını ifade ederek genç çiftleri bir kez daha kutladı.

Tirebolu Ekspres Ailesi olarak biz de M. Akif Önal-Nur Önal çiftini tebrik ediyor ve minik Akif Deniz’e analı-babalı uzun ömürler diliyoruz.