Kaptan Kemal’in takımı şampiyon oldu! - SPOR | Tirebolu Ekspress Haber

Kaptan Kemal’in takımı şampiyon oldu!


Tireboluspor U 19 Takımının kaptanı Kemal Toraman’ın yer aldığı Giresun Spor Lisesi, il birinciliğini elde ederek, gruplarda Giresun’u temsil etmeye hak kazandı…

Giresun Liselerarası Genç Erkekler Futbol İl Birinciliği müsabakaları sonuçlandı ve Tireboluspor U 19 Takımı kaptanı Kemal Toraman’ın da yer aldığı Giresun Spor Lisesi şampiyon oldu. Aynı okul Genç Kızlar kategorisinde de il birincisi olmayı başardı.

Futbola ilçemiz temsilcisi Tireboluspor alt yapısında başlayan ve şu anda U 19 takımının kaptanlığını da yapan başarılı oyuncu Kemal Toraman, Mavi-Beyazlı ekibin A takım kadrosunda da yer alıyor. Tireboluspor’un değişmez oyuncularından olan ve öğrenim gördüğü Giresun Spor Lisesi Futbol Takımının da as takımında yer alan yetenekli futbolcu, okul takımının şampiyonluğunda büyük pay sahibi olurken; genç oyuncunun bu başarısı Mavi-Beyazlı camiada da sevinçle karşılandı. Genç futbolcunun gösterdiği başarıdan büyük mutluluk duyduklarını söyleyen Tireboluspor Kulübü Başkanı Adem Kemal ve antrenörü Necati Akyol, Kemal Toraman’ın geleceğinin çok parlak olduğunu ve Mavi-Beyazlı ekipte önemli başarılara imza atacağını kaydettiler.

Öte yandan, babası da eski bir sporcu olan Kemal Toraman’ın annesi de Tireboluspor Kulübünde yönetici olarak görev yapıyor. Balıkçı bir ailenin çocuğu olan Kemal Toraman’ın babası Yılmaz Toraman ve annesi Sabire Toraman, hem başarılı bir sporcu ve hem de başarılı bir öğrenci olan çocuklarıyla gurur duyduklarını belirttiler.