Kaptan Şaban, Tireboluspor’dan ayrıldı! - SPOR | Tirebolu Ekspress Haber

Kaptan Şaban, Tireboluspor’dan ayrıldı!


Futbola memleketinin takımı Tireboluspor’da başlangıç yapan ve bu zamana kadar birçok takımda forma giyen deneyimli futbolcu Şaban Yalçın, yeni sezonda Yağlıderespor için ter dökecek…

Giresun Amatör Liglerinin deneyimli oyuncusu Şaban Yalçın, geçen sezon kaptanlığını yaptığı Tireboluspor’dan ayrılarak, Süper Amatör Ligin yeni takımı Yağlıderespor’a geçti.

Memleketinin takımı Tireboluspor ile sezon başı idmanlarına çıkan ve Mavi-Beyazlı yönetimle uyuzmazlığa giren tecrübeli karmpon, takımının Gümüşhane kampına katılmadı ve Yağlıderespor ile anlaştı. Yeni takımıyla idmanlara çıkan Şaban Yalçın, yeni sezonda Yağlıderespor için ter dökecek. Futbola Tireboluspor altyapısında başlayan ve kariyerinde BAL Ligi de dahil birçok takımda forma giyen Şaban Yalçın, futbola memleketinin takımında veda etmek istediğini, ancak beklenen şartlar oluşmadığı için Tireboluspor’dan ayrılmak zorunda kaldığını belirterek, “Artık bundan sonra Yağlıderespor için ter dökeceğim. Yeni sezonun tüm takımlara hayırlı olmasını diliyorum. Yağlıderespor’un başarılı olması için elimden gelenin en iyisini yapacağım. Futbolu çok seviyorum ve gücüm yettiği kadar da oynamaya devam edeceğim” dedi.