Karatecilerimizden yine güzel sonuçlar geldi! - SPOR | Tirebolu Ekspress Haber

Karatecilerimizden yine güzel sonuçlar geldi!


28-29 Temmuz’da Giresun’da yapılan 15 Temmuz Şehitleri Karate Ligi’ne katılan Tireboluspor Karate Takımı, ilçemize çok sayıda madalya ile döndü…

Tirebolu’da Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü ve Tireboluspor Kulübü adına faaliyet gösteren Beden Eğitimi Öğretmeni Ercan Kara yönetimindeki temsilcimiz, 28-29 Temmuz tarihlerinde Giresun’da düzenlenen 15 Temmuz Şehitleri Karate Ligi’nde bir hayli başarı elde ederek yine güzel sonuçlara imza attı.

Geride bıraktığımız hafta sonu Giresun’da çok sayıda sporcunun katıldığı şampiyonada hocaları Ercan Kara nezaretinde başarılı sonuçlar elde eden Tirebolu Karate Takımı, 6 ayrı dalda madalya kazanırken; sporcularımızdan Buglem Çobantürk ile Bedirhan Tacal altın aldı. Bekir Buğra’nın küçük altın aldığı şampiyonada; Yağmur Karakış ile Temel Bektaş gümüş ve Güssem Ateş’de btonz madalyanın sahibi oldu.

 

Tirebolu’da karate sporunun duayen ismi başarılı antrenör Kara, Giresun’daki şampiyonada elde ettikleri sonuçların çok güzel olduğunu ifade ederek, “15 Temmuz Şehitleri adına düzenlenen turnuvada ilçemizi en iyi şekilde temsil eden ve madalyaları toplayan sporcularımızla bir kez daha gururlandık. Tirebolu’nun ismini her yarışmada öne çıkaran sporcularımızı ve ailelerini tebrik ediyorum” dedi.

 


Karatecilerimizden yine güzel sonuçlar geldi!” için bir yorum

Yorumlar kapatıldı.