Kartal’daki faciadan Tirebolu’ya acı haber!

İstanbul Kartal’da çöken binanın enkazından ilçemizin Avcılı Köyünden anne Güler Yılmaz sağ çıkarılırken; kızı Şevval Yılmaz’ın maalesef ölmüş bedenine ulaşıldı..!

İstanbul Kartal’da yaşanan facianın acısı Tirebolu’ya da düştü ve ilçemizin Avcılı Köyünden Şevval Yılmaz hayatını kaybetti. Kartal-Cevizli’de yaşanan faciada Yeşilyurt Apartmanında oturan anne ile kızı göçük altında kalırken; anne Güler Yılmaz enkazdan sağ olarak çıkarıldı, ancak kızı Şevval onun kadar şanslı değildi ve saatler sonra genç kızın ölmüş bedenine ulaşıldı.

Bilindiği gibi, İstanbul’un Kartal ilçesi Cevizli mevkiinde çöken 8 katlı binada çok sayıda insan yaşamını yitirirken, 30’a yakın yaralı var. Türkiye’de bir anda gündeme oturan facia ile ilgili yayın yasağı getirilirken; İstanbul’daki üzücü olayın acısı ilçemiz Tirebolu’ya da düştü. Facianın meydana geldiği Yeşilyurt Apartmanında oturan Tirebolulu Yılmaz Ailesinin 2 ferdinden biri yaşamını yitirirken; biri de sağ olarak kurtarıldı. İlçemizin Avcılı Köyünden olan ve İstanbul Kartal’da oturan anne Güler Yılmaz ile dünyalar güzeli kızı Şevval Yılmaz’ı, o lanet olası facia birbirinden ayırdı ve maalesef genç kız yaşama veda etti. Türkiye’nin kalbine oturan bu acı olay, Tirebolu’yu da etkilerken; Şevval Yılmaz’ın beklenmedik kaybı, ilçemizde büyük üzüntü yarattı.

Kartal’daki faciadan Tirebolu’ya acı haber!” için 2 yorum

  1. ENKAZ DA ÖLEN AVCILI KÖYLÜ HEMŞEHRİM HANIM EFENDİ KIZIMIZIN TOPRAĞI NUR MEKANI CENNET OLSUN. MERHUME KIZIMIZA YÜCE YARATAN DAN RAHMET VE MERHAMET ,KEDERLİ AİLESİNE SEVENLERİNE,EŞ DOST VE AKRABALARINA BAŞ SAĞLIĞI,SABIR VE METANET DİLERİM.TÜM TİREBOLU VE TÜRKİYE NİN BAŞI SAĞ OLSUN.

  2. AVCULU KÖYLÜ HEMŞEHRİM HANIM EFENDİ KIZIMIZIN TOPRAĞI NUR MEKANI CENNET,YOLDAŞI YÜCE YARATAN VE ONUN YÜCE İSLAM PEYGAMBERİ Hz.MUHAMMED MUSTAFA Sav.OLSUN DER,MERHUMEYE YÜCE YARATANDAN RAHMET VE MERHAMET,KEDERLİ AİLESİNE,SEVENLERİNE,DOST VE AKRABALARINA BAŞ SAĞLIĞI
    SABIR VE METANET DİLERİM.TÜM TİREBOLU VE TÜRKİYE MİZİN BAŞI SAĞ OLSUN.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir