Son Dakika

Mayıs 28 2024 | Salı
GÜNDEM

Kartal’daki faciadan Tirebolu’ya acı haber!

İstanbul Kartal’da çöken binanın enkazından ilçemizin Avcılı Köyünden anne Güler Yılmaz sağ çıkarılırken; kızı Şevval Yılmaz’ın maalesef ölmüş bedenine ulaşıldı..!

İstanbul Kartal’da yaşanan facianın acısı Tirebolu’ya da düştü ve ilçemizin Avcılı Köyünden Şevval Yılmaz hayatını kaybetti. Kartal-Cevizli’de yaşanan faciada Yeşilyurt Apartmanında oturan anne ile kızı göçük altında kalırken; anne Güler Yılmaz enkazdan sağ olarak çıkarıldı, ancak kızı Şevval onun kadar şanslı değildi ve saatler sonra genç kızın ölmüş bedenine ulaşıldı.

Bilindiği gibi, İstanbul’un Kartal ilçesi Cevizli mevkiinde çöken 8 katlı binada çok sayıda insan yaşamını yitirirken, 30’a yakın yaralı var. Türkiye’de bir anda gündeme oturan facia ile ilgili yayın yasağı getirilirken; İstanbul’daki üzücü olayın acısı ilçemiz Tirebolu’ya da düştü. Facianın meydana geldiği Yeşilyurt Apartmanında oturan Tirebolulu Yılmaz Ailesinin 2 ferdinden biri yaşamını yitirirken; biri de sağ olarak kurtarıldı. İlçemizin Avcılı Köyünden olan ve İstanbul Kartal’da oturan anne Güler Yılmaz ile dünyalar güzeli kızı Şevval Yılmaz’ı, o lanet olası facia birbirinden ayırdı ve maalesef genç kız yaşama veda etti. Türkiye’nin kalbine oturan bu acı olay, Tirebolu’yu da etkilerken; Şevval Yılmaz’ın beklenmedik kaybı, ilçemizde büyük üzüntü yarattı.

Haber hakkında düşünceniz?

İlgili Haberler