Katı Atık Birliğinden, Tirebolu’ya Destek! - GÜNDEM | Tirebolu Ekspress Haber

Katı Atık Birliğinden, Tirebolu’ya Destek!


Giresun İli Katı-Sıvı Atık ve İçme Suları Birliği’nin Vali Ünlü başkanlığında yapılan Meclis Toplantısında, Tirebolu Belediyesi’ne 1100 liralık hibe ve kredi desteği sağlandı…

Giresun İli Katı-Sıvı Atık ve İçme Suları Birliği’nin 13 Ekim Salı günü yapılan Meclis Toplantısında, Tirebolu Belediyesi’ne 1 milyon 100 TL’lik destek sağlandı. Birliğin Vali Enver Ünlü başkanlığında yapılan toplantısına Tirebolu’yu temsilen katılan ve Birlik Meclis Üyesi olan Halil Kadıoğlu, bu önemli oturumda ilçemiz adına çıkarılan karardan çok mutlu olduğunu söyledi.

Belediye ve Birlik Meclisi Üyesi Kadıoğlu, birlik toplantısında Tirebolu Belediyesi’ne 550 bin TL hibe ve 550 bin TL’de kredilendirme yoluyla 1 milyon 100 bin liralık destek sağladıklarını belirterek, bu parayla belediyenin birliğe olan borcunun kapatıldığını bildirdi. Bu destekle Tirebolu Belediyesi’nin önemli bir sorununu giderdiklerini kaydeden Belediye Meclisi ve Birlik Meclisi Üyesi Kadıoğlu, söz konusu desteğin çıkarılmasında önemli katkıları olan Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’a ve Giresun Valisi Ünlü’ye teşekkürlerini sunarak, meclis toplantısından çıkan karar için çok mutlu olduklarını söyledi.Öte yandan, Tirebolu Belediye Meclisinde Ak Parti’yi temsil eden ve aynı zamanda partinin sözcüsü olan Halil Kadıoğlu, Giresun İli Katı-Sıvı Atık ve İçme Suları Birliği’nde de Meclis Üyesi olarak görev yapıyor. Kadıoğlu’nu, birlikte ilçemiz adına yaptığı özverili çalışmalarından dolayı yürekten kutluyoruz.  


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir