Kaya, Tirebolu Orman İşletmeye müdür oldu… - GÜNDEM | Tirebolu Ekspress Haber

Kaya, Tirebolu Orman İşletmeye müdür oldu…


Daha önceleri Espiye Orman İşletmede Müdür Yardımcılığı görevini yürüten Tirebolulu hemşerimiz Okan Kaya, Tirebolu Orman İşletme Teşkilatına müdür olarak atandı…

Tirebolu Orman İşletme Müdürlüğü’ne yeni atama yapıldı ve Espiye Orman İşletme Müdür Yardımcısı Okan Kaya (37), teşkilatın yeni müdürü oldu. 2017 yılı sonlarında teşkilata görevlendirmeyle müdür olarak atanan Arif Altuncu’nun yerine görevlendirilen Kaya, Şubat ayı sonlarından itibaren Tirebolu’daki görevine başladı.

Tirebolu Orman İşletme Teşkilatında ilk müdürlük görevini yapacak olan Okan Kaya, aslen Tirebolulu olup, evli ve 3 erkek çocuk babasıdır. 2002 yılında KTÜ Orman Fakültesi mezunu olan Kaya, teşkilatta 2005 yılında başladığı görevi süresince Karabük Yenice, Safranbolu, Bulancak Paşakonağı ve Espiye gibi yerlerde çalıştı. Son olarak çalıştığı Espiye’de Müdür Yardımcılığı görevinde bulunan genç hemşerimiz Kaya, Tirebolu Orman İşletme Teşkilatına müdür olarak tayin edildi. Tirebolu Orman İşletme Teşkilatının yeni müdürü Kaya’ya hoşgeldiniz diyor ve kendisine görevinde üstün başarılar diliyoruz.


Kaya, Tirebolu Orman İşletmeye müdür oldu…” için bir yorum

  1. Hayırlı olsun…Yeni görevinizde başarılar dilerim.ALLAH utandirmasin.

Yorumlar kapatıldı.