Kaymakam Gün, muhtarlarla buluştu! - GÜNDEM | Tirebolu Ekspress Haber

Kaymakam Gün, muhtarlarla buluştu!


Tirebolu’nun yeni Kaymakamı Cevat Gün, göreve başlayışının 3’ncü gününde ilçedeki muhtarlarla tanışma ve kaynaşma toplantısı yaptı…

Ardahan’ın Göle ilçesinden Tirebolu’ya atanan ve 27 Temmuz’da ilçedeki görevine başlayan Kaymakam Cevat Gün, 29 Temmuz Çarşamba günü Tirebolu’da görevli muhtarlarla tanışma ve kaynaşma toplantısı yaptı.

İlçenin merkez okullarından Dumlupınar İlkokulu Salonunda 29 Temmuz Çarşamba günü (bugün) saat 13’de gerçekleşen toplantıya, köy ve mahalle muhtarlarıyla birlikte İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Yılmaz, İlçe Tarım ve Orman Müdürü İbrahim Gencan ve İlçe Özel İdare Müdiresi Hamdiye Öztürk’de katıldı.

Samimi ve sıcak bir ortamda gerçekleşen toplantıda, muhtarlara hitaben bir konuşma yapan Kaymakam Gün, ilçe halkının ve köylerin sorunlarını birlikte çözeceklerini belirterek, “Tirebolu’da hizmetleri birlikte yürüteceğiz. Mahallelerimizin ve köylerimizin sorunları için birlikte çözüm yolu bulacağız ve yasalara uygun şekilde hareket edip sıkıntıları birlikte gidereceğiz” dedi ve toplantıya katılan muhtarlarla tek tek tanıştı. Kaymakam Gün, yeni görev yeri olan Tirebolu’yu çok güzel bulduğunu ve muhtarlarla sık sık bir araya gelmek istediğini de sözlerine ekleyerek, kendilerine başarılar diledi.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir