Son Dakika

Temmuz 16 2024 | Salı
GÜNDEM

Kaymakam Kotan’dan, İade-i Ziyaretler!

Tirebolu’nun yeni Kaymakamı Dr. Muhammed Lütfi Kotan, ilçedeki kurumlara iade-i ziyaretlerini başlatırken; ilk günde 5 ayrı yere ziyarette bulundu…

Tirebolu’da göreve başlayalı yaklaşık 3 ay olan ve ilçedeki tüm kurum amirleri, parti başkanları ve diğer STK temsilcileriyle teşriki mesaisini tamamlayan Kaymakam Dr. Muhammed Lütfi Kotan, 30 Kasım’dan itibaren ilçede bulunan kurumları iade-i ziyaretlere başladı.

İlk günde 5 ayrı kuruma iade-i ziyarette bulunan Kaymakam Kotan, 30 Kasım Salı günü; önce Tirebolu Belediye Başkanı Burhan Takır’ı makamında ziyaret ederek, belediyenin çalışmaları hakkında bilgiler aldı. Akabinde CHP ve MHP İlçe Teşkilatlarını ziyaret eden Kotan, her iki partinin İlçe Başkanları ve Yönetim Kurulu üyeleriyle bir süre sohbet edip, kendileriyle ilçeyle ilgili fikir alış-verişinde bulundu.

Aynı gün İlçe Ziraat Odası Başkanlığı’nı ve Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı’nı da ziyaret eden Kaymakam Kotan, Ziraat Odası Başkanı Erim Yaman’dan çalışmalarla ilgili bilgiler alırken; oda bünyesinde bulunan Fındık İşleme Tesislerinde de incelemeler yaptı. İlk gündeki son iade-i ziyaretini Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı’na yapan Kotan, burada Başkan Hüseyin Meşe ile görüşerek, odanın çalışmaları hakkında bir dizi görüşmede bulundu. Kaymakam Kotan, ilçedeki iade-i ziyaretlerini münavebeli olarak sürdüreceğini ve fırsat buldukça tüm kurumları ziyaret edeceğini belirterek, bu ziyaretlerle Tirebolu’yu ve kurumları daha yakından tanıyacağını söyledi. 

Haber hakkında düşünceniz?

İlgili Haberler