Son Dakika

Haziran 24 2024 | Pazartesi
EĞİTİMKÜLTÜR

Kaymakam Kotan’dan, Teşekkür Plaketi!

Tirebolu Kaymakamı Dr. Kotan, ilçede yeniden eğitim-öğretime açılan Tirebolu Lisesi Hizmet Binası’na katkıda bulunan iş insanlarına düzenlenen sade bir törenle Teşekkür Plaketi verdi…

Tirebolu Kaymakamı Dr. Muhammed Lütfi Kotan, tarihi Tirebolu Lisesi Hizmet Binası’nın yeniden restore edilerek eğitim-öğretime açılmasında emeği geçen İlçe Milli Eğitim Müdürü, Anadolu Lisesi idarecileri ve söz konusu okula maddi katkıda bulunan hayırsever iş insanları ile yemekli toplantıda bir araya geldi. Bu önemli hizmet için yekvücut olan Milli Eğitim Müdürlüğü ile Anadolu Lisesi yöneticilerine ve hayırsever iş insanlarına minnet duyduklarını ifade eden Kaymakam Kotan, düzenlenen yemekli toplantıda, okulun yeniden eğitim-öğretime başlamasında büyük emekleri olan yöneticilerle hayırsever iş insanlarına birer Teşekkür Plaketi takdim etti.

Tarihi Tirebolu Lisesi Hizmet Binası’nın onarım işini koordine eden ve okula maddi katkıda bulunan hayırsever iş insanı Mustafa Aras ile Ziya Köse, Ahmet Süleymanoğlu, Erim Yaman, Ertuğrul Ak, Orhan Aykut, Salih Baş, Halil İbrahim Paltun, Ceyhun Kirman ve Yakup Yıldız gibi isimlerle İlçe Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hüseyin Meşe’ye, İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Yılmaz’a ve Anadolu Lisesi idarecileriyle çalışanlarına sonsuz teşekkürlerini sunan Kaymakam Kotan, bu güzelim okulun eğitim-öğretim camiasına kazandırılmasından duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Bu konuda emeği geçen herkesi yürekten kutluyorum” dedi.

Tirebolu’da uzun süredir atıl durumda olan tarihi Tirebolu Lisesi Hizmet Binası’nın yeniden onarılarak Anadolu Lisesi olarak Milli Eğitim camiasına kazandırılması, ilçede ve özellikle okulun bulunduğu Yeniköy Mahallesi’nde büyük sevinç yaratırken; söz konusu okulun yeniden eğitim-öğretime açılmasında büyük bir dayanışma ve birliktelik örneği gösteren bürokratlarla, ilçe siyasilerine, Milli Eğitim yetkililerine ve hayırsever iş insanlarına minnet borcumuz olduğu kaydedildi.

Haber hakkında düşünceniz?

İlgili Haberler