Kaymakam Şahin, Tirebolu’ya veda etti! - GÜNDEM | Tirebolu Ekspress Haber

Kaymakam Şahin, Tirebolu’ya veda etti!


Tirebolu’da kısa bir süreyle Kaymakam Vekili olarak görev yapan Abdulkadir Şahin, Bursa’nın Harmancık ilçesine tayin oldu…

Tirebolu’da yaklaşık 5 ay süreyle Kaymakam Vekili olarak görev yapan Abdulkadir Şahin (32), Bursa’nın Harmancık ilçesine tayin oldu. Hafta sonu ilçemizden ayrılan Şahin onuruna Veda Yemeği verildi.

Tirebolu’da kısa sürede halkla bütünleşen ve kurum amirleriyle sıcak diyaloglar kuran Şahin, ilçemizde yaptığı görevi sırasında herkesin takdirini toplamış ve çok sevilmişti. İkinci sınıf bir yerleşim birimi olan Tirebolu’ya asil kaymakam olarak tayin edilen Salih Yüce’nin, hafta başından itibaren göreve başlaması bekleniyor.

Öte yandan, Bursa’nın Harmancık ilçesine atanan Abdulkadir Şahin’e, onuruna düzenlenen yemekte Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karabıçak tarafından Teşekkür Plaketi verilirken; Şahin, yaptığı veda konuşmasında Tirebolu’yu ve Tireboluluları asla unutmayacağını söyledi. Belediye Başkanı Karabıçak’da, ilçeye kısa zamanda yaptığı hizmetlerden dolayı Şahin’e minnet ve şükranlarını sundu.