Kaymakam Yaran’dan, Tirebolu’ya ziyaret! - GÜNDEM | Tirebolu Ekspress Haber

Kaymakam Yaran’dan, Tirebolu’ya ziyaret!


Tirebolu’nun eski Kaymakamı ve şimdiki İstanbul Avcılar Kaymakamı Ömer Lütfi Yaran, geçtiğimiz hafta içersinde ilçemize gelerek hasret giderdi…

Tirebolu’nun eski ve sevilen Kaymakamı Ömer Lütfi Yaran, geçtiğimiz hafta içinde Tirebolu’ya gelerek, eş-dost ziyareti yapıp hasret giderdi.

Aslen Trabzonlu olan ve Tirebolu’da güzel izler bırakan Kaymakam Yaran, Tirebolu’dan ayrıldıktan sonra Konya Ereğli’de ve İstanbul Avcılar’da görev yaptı. Şu anda Avcılar Kaymakamı olarak görevini sürdüren ve Tirebolu’yu çok seven Yaran, eş-dost ziyareti için geldiği Tirebolu’da yoğun ilgiyle karşılandı. İlçemizde görev yaptığı dönemlerde babacan tavırları ve sempatik davranışlarıyla tanınan ve halk tarafından çok sevilen Kaymakam Yaran, Tirebolu’yu ikinci memleketi olarak gördüğü için asla unutamadığını ve unutmayacağını bir kez daha yinelerken; tüm ilçe halkı ve görüşme fırsatı bulduğu arkadaşları kendisine kucak açtı ve yakın ilgi gösterdi. Kaymakam Yaran, Tirebolu’da 2012-2015 yılları arasında görev yapmıştı.


Kaymakam Yaran’dan, Tirebolu’ya ziyaret!” için bir yorum

Yorumlar kapatıldı.