Kaymakam Yüce’den, minik karateciye ödül! - SİYASET | Tirebolu Ekspress Haber

Kaymakam Yüce’den, minik karateciye ödül!


Antalya’da geçen ay yapılan Minikler Karate Şampiyonası’nda Türkiye 3’ncüsü olan Tirebolulu gözde sporcu Yağmur Karakış, ilçede ödül yağmuruna tutuldu…

Geride bıraktığımız Mart ayı içinde Antalya’da yapılan Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası’nda Türkiye 3’ncüsü olan Tirebolulu gözde sporcu Yağmur Karakış’ın bu başarısı ilçede büyük sevinç yaratmıştı.

Geçtiğimiz günlerde minik sporcuyu makamında misafir eden Tirebolu Kaymakamı Salih Yüce ve eşi Mina Yüce, Antalya’daki şampiyonada Türkiye 3’ncüsü olan Yağmur Karakış’ı kutlayıp, kendisini altınla ödüllendirdiler. Kaymakamlıktaki törene Tireboluspor Kulübü Başkanı Adem Kemal ve ilçemiz Karate Antrenörü Ercan Kara’da katıldı. Annesinin de katıldığı törende minik Yağmur’a, Tireboluspor Kulübü Başkanı Adem Kemal’de ödül verdi.

Kaymakamlık makamında adeta ödül yağmuruna tutulan ve bundan büyük memnunluk duyan yıldız sporcumuz, karatede minikler kategorisinde müsabakalara katılmakta olup, Karakaya İlkokulu 2. sınıfta öğrenim görmektedir. Minik sporcu Yağmur ile gurur duyduklarını ifade eden Tireboluspor Kulübü Başkanı Kemal ve antrenör Kara, “Katıldığı her şampiyonada başarılı sonuçlara imza atan ve ilçemizin adını duyuran gözde sporcumuzla ne kadar övünsek azdır. Minik Yağmur’un gelecekte yıldız bir sporcu olacağına yürekten inanıyoruz” şeklinde yorumda bulundular.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir