Kaymakam Yüce’den, ‘Yılın Hekimi’ne ödül! - SAĞLIK | Tirebolu Ekspress Haber

Kaymakam Yüce’den, ‘Yılın Hekimi’ne ödül!


Tıp Bayramı’nın 100’ncü yıldönümünde Sağlık Bakanlığı tarafından Giresun’da “Yılın Başarılı Hekimi” seçilen Tirebolu 1 Nolu Aile Sağlığı Merkezi doktorlarından Mustafa  İskenderoğlu’na Kaymakamlıkça -Başarı Belgesi- verildi…

Tirebolu Kaymakamı Salih Yüce, Tıp Bayramı’nın 100’ncü yıldönümünde Sağlık Bakanlığı tarafından Giresun’da “Yılın Başarılı Hekimi” seçilen 1 Nolu Aile Sağlığı Merkezi doktorlarından Mustafa İskenderoğlu’nu makamında kabul ederek, kendisini ödüllendirdi.

Sağlık Bakanlığı tarafından Giresun’da görev yapan bir meslektaşı ile “Yılın Başarılı Hekimi” seçilen Dr. İskenderoğlu ilk ödülünü 14 Mart Tıp Bayramı’nda Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca’dan almıştı. Tirebolu 1 Nolu Aile Sağlığı Merkezi’nde görev yapan ve Kanser Taramalarında gösterdiği özverili ve başarılı çalışmalarından dolayı Giresun’da Yılın Başarılı Hekimi seçilen Dr. İskenderoğlu’na bir ödül de İlçe Kaymakamı Yüce’den geldi.

Makamında kabul ettiği Dr. İskenderoğlu’nu kutlayan Kaymakam Yüce, kendisini Başarı Belgesi ile ödüllendirerek, başarılarının devamını diledi. Kaymakam Yüce, belgeyi verdikten sonra 1 Nolu Aile Sağlığı Merkezi personelleriyle günün anısına hatıra fotografları çektirmeyi de ihmal etmedi.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir